Sonbahar Renklerinin Keyfini Çıkarmak Japonya.

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Japon Büyükelçiliğinin bugünki paylaşımı sizlerinde hoşuna gider dedim.
Japonya, sonbahar yapraklarının güzelliği ile ünlüdür. Dünyada en fazla renk değiştiren ağaç türüne ev sahipliği yapar. Yüzyıllar içinde sonbahar manzaralarının keyfini çıkarmaya adanmış bütün bir kültür geliştirmiştir.
Bu videoda iç mekana bahçe yansımaları taşıyan cilalı tapınak zeminlerinden, manzarayı geliştirmek için ağaçların ustaca düzenlenmesine kadar çeşitli yöntemler göreceğiz. Bu güzellik kültürünü yaşatmak, bugün hayatlarını Japonya ormanlarını korumaya ve yönetmeye adamış olanların çabalarına bağlıdır.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam beni çok rahatsız etmemesine rağmen biliyorsunuz ki forumumuzda şöyle bir kural vardı;
26-) Yazım ve paylaşım dili Türkçedir, forum içerisinde Türkçe yazmanız tavsiye edilir. Sadece Cafe SDN [English] bölümünde İngilizce kullanılabilir diğer bölümlerde Türkçe haricinde bir dil kullanmak yasaktır.
Vardı yani o kadar söyleyeyim. :)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Hocam beni çok rahatsız etmemesine rağmen biliyorsunuz ki forumumuzda şöyle bir kural vardı;
26-) Yazım ve paylaşım dili Türkçedir, forum içerisinde Türkçe yazmanız tavsiye edilir. Sadece Cafe SDN [English] bölümünde İngilizce kullanılabilir diğer bölümlerde Türkçe haricinde bir dil kullanmak yasaktır.
Vardı yani o kadar söyleyeyim. :)
Süper modaretör

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
VR gözlüğünüz varsa google street view ile gezebilirsiniz. Bir nebze ferahlatır.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Güzelliklerini görmek lazım sadece? Geleneksel japon evlerini,sakuraları,tatamileri,hakama,kimonoları ve animeleri seviyorum ❤