[Sona erdi] [Kampanya] Avira internet security 2012 6 ay

Reaksiyon puanı
4
Kampanya Avira internet security 2012 6ay lisans
AVCenter1.png

AVCenter2.png

45543625.png

Kampanya link:https://license.avira.com/en/promotion-ja62epxtk94zmruepkzn
her yeri doldurup onaylayın e mail adresinizi kontrol edin.
ne olmuş
tarama hızı artmış
görsellikler degişmiş
isim degişmiş
yine türkçe dil destegi yok
yine web guard dan dolayı ındırme hızı düşüyor.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Ben bunu 1 ay kadar denedim fena sayılmaz ama türkçe desteği olmaması kötü birde olur olmaz her şeyi soruyor gıcık ediyor adamı

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Türkçeyi de geçtim 970Kb/s hızımı 500kb/s indiren yazılıma ben ancak küfür ederim başkada bişey demem.

timuruntorunu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hem indirme hızını düşürüyo hem de videoların yüklenmisini epey geciktiriyo , güncellemesi de ayrı dert kaç tane maçın içine etti

SH0TS?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkçeyi de geçtim 970Kb/s hızımı 500kb/s indiren yazılıma ben ancak küfür ederim başkada bişey demem.

Aslında indirme hızınızı düşürmüyor sadece dosya inerken taradığı için indirme hızı size düşük gözüküyor sonrada dosya daha yarısındayken birden iniyor

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Aviranın Facebooktaki 2 aydır süren Kampanyası açıklandı. Eğer çekilişe katıldıysanız zaten herkese göndermişler sanırım. 1.5 yıllık Avira Internet Security 2012 Lisanslarını mail adresinize gönderdiler Şu saat itibariyle. Ben iki adet facebook profilimden 2 ay önce katıldığım çekilişe 2 facemede 1.5 yıllık lisans göndermişler. Lisanslar 12 içerisinde etkinleştirilmesi gerekiyor. Kazananlara hayırlı olsun.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Kullandım deli eder adamı birşey açmaya gelmiyor.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
real time korumayı kapatırsanız indirmede yaşanan sorunlar olmaz.

timuruntorunu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Aviranın Facebooktaki 2 aydır süren Kampanyası açıklandı. Eğer çekilişe katıldıysanız zaten herkese göndermişler sanırım. 1.5 yıllık Avira Internet Security 2012 Lisanslarını mail adresinize gönderdiler Şu saat itibariyle. Ben iki adet facebook profilimden 2 ay önce katıldığım çekilişe 2 facemede 1.5 yıllık lisans göndermişler. Lisanslar 12 içerisinde etkinleştirilmesi gerekiyor. Kazananlara hayırlı olsun.

bana da geldi di lisans 12 (hangi zaman dilimi) içerisinde etkinleştirmek gerekiyo

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
comodo ömür törpüsünden başka bişey değil her seferinde her uygulamaya onay soruyor, hatırla desende yien yine soruyor.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=56637]aykutyenihan[/MENTION] ben kullandığımda böyle birşey yaşamadım. uygulama için onay istediğinde "bir daha sorma" benzeri bir tik var. onu seçince tekrar sormuyor. en azından bende sormadı. :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
yapma hoca soruyor lanet program:) free versiyonunu kullanmıştım o da soruyordu geçenki 1 yıllık kampanyadan pro versiyonunu da kullandım o da aynı. Savunma kipini güvenli yapınca sormuyordu sadece. bir oyun yamasını yükletmemişti bir sinirle kaldırdım gitti en çok küfür ettiğim antivirüstür kendisi:) bide norton bana sormadan sildiği için.

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar nerdeyse hepinizin bilgisayarı gerektigi gibi kullandıgını düşünüyorum nasıl kullanıcagınızı biliyorsunuzdur virüs programına gerek yok bence win 7'yi antivirüssüz çok güzel kullanıyorm lisans şu bu derdi olmadan bence deneyin