Son fiber başlıklı konum

KayraSak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sabahki konumun ardından bu son fiber başlıklı konum olacak arkadaşlar. yaklaşık 2 aylık uğraşlarım sonucudan zerre bile yol kat edememiş birisi olarak fiber altyapının peşini bırakıyorum. Ne yetkili kişiler ne mahalle muhtarı doğru dürüst ilgilendiler. Hepsi baştan savdılar hiç kimse detaylı bir bilgi vermedi. Son bir çare olarak Türk Telekom müşterisi olmasam bile başvuru yapabileceğim kanısıyla hareket ediyorum. Dijital olarak nasıl altyapı başvurusu yapabilirim ? Teşekkür ederim. Bundan sonra forumda bildiğim konular hakkında yararlı bilgiler sunmaya çalışacağım. İyi forumlar dilerim.

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Dilekçe için mail atman gerek ama mail adreslerini bilmiyorum yada şubeye gidip bir çok kişinin imzasının alıp dilekçe vermen.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Sabahki konumun ardından bu son fiber başlıklı konum olacak arkadaşlar. yaklaşık 2 aylık uğraşlarım sonucudan zerre bile yol kat edememiş birisi olarak fiber altyapının peşini bırakıyorum. Ne yetkili kişiler ne mahalle muhtarı doğru dürüst ilgilendiler. Hepsi baştan savdılar hiç kimse detaylı bir bilgi vermedi. Son bir çare olarak Türk Telekom müşterisi olmasam bile başvuru yapabileceğim kanısıyla hareket ediyorum. Dijital olarak nasıl altyapı başvurusu yapabilirim ? Teşekkür ederim. Bundan sonra forumda bildiğim konular hakkında yararlı bilgiler sunmaya çalışacağım. İyi forumlar dilerim.
Bir tek sizin mailiniz ile olabilecek iş değil maalesef

KayraSak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir tek sizin mailiniz ile olabilecek iş değil maalesef
Maalesef tek benim mailim ile olmayacağını biliyorum fakat son kez denemek istiyorum daha önce binam dahil mahallemden birçok kişinin imzasını toplamama rağmen dilekçe işleme koyulmadı.