Haber SON DAKİKA: Rusya, harekete geçti. ABD, Birleşik Krallık ve AB diplomatlarını çekti ve vatandaşlarının acilen ülkeyi terk etmelerini istedi.

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 6647944

SDN Okuru
Avrupa için sıkar. NATO bazında düşünmezsek Rusya'ya müdahale edebilecek sadece İngiltere ve ABD var.

Abi çok komik ülkeler var bahsi geçen. Yani Ukrayna ile Rusya savaşa girince Lüksemburg'mu girecek ? Macaristan'mı girecek ? Kıbrıs'mı girecek ? İsveç'mi girecek ? Hepsini tek başına dağıtır Rusya. Senin de dediğin gibi sadece İngiltere ve ABD var. Ki onlarda bulaşmaya bilir. Artık göğüs göğüse çarpışma yok eskisi gibi. Kimde nükleer güç varsa o her daim bir adım önde ve kimse karışma cesaretini bulamaz.

1644865864171.png

Yani çok sıkıntılı bir tablo. Eğer cidden iş Nükleere falan gelirse bizde çok fena patlarız. Hem doğalgaz bakımından hem diğer ekonomik bakımda. Ben diyorum "Easy for Russia" falan diye de umarım gerçekleşmez yani. He nükleer olmazsa yardırsınlar o sıkıntı olmaz

Selim Sezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Rusya şuan dünyanın en güçlü birkaç ülkesinden biri ve arkasında da bir o kadar güçlü ülkeler var. İstese şuan bile işgali başlatıp ele geçirir ancak ben böyle bir şey olacağını sanmıyorum en azından yaza kadar olan sürede. Yazdan sonrası çok sıkıntılı olabilir ama...