Son dakika… Medya dünyasında flaş gelişme! Fatih Portakal Fox TV’den istifa etti

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
FOX TV'nin ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın istifa ettiği ileri sürüldü. Haber Koordinatörü Doğan Şentürk'ün tüm ikna çabalarına rağmen Portakal'ın istifasında kararlı olduğunu bildirip ayrıldığı belirtildi.

portakal_16_9_1598218419.jpg

Medya dünyasında flaş bir gelişme yaşandı. Medya Radar’ın haberine göre FOX TV’nin ekran yüzü Fatih Portakal, sürpriz bir kararla istifasını verdi. FOX’un Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’ün, ünlü sunucuyu vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştığı ancak başarılı olamadığı belirtildi.

“ARTIK YORULDUM”

Fatih Portakal istifa sebebi olarak ‘yorulmasını’ gösterdi. Doğan Şentürk’e “Ben artık yoruldum. Kendimi tekrarlamaya başladım. Artık gazetecilik yapmayacağım emekli olmak istiyorum” dedi.

Fatih Portakal’ın istifasını hafta içinde FOX TV resmi bir açıklama ile kamuoyuna duyuracak. “Emekli olan” Fatih Portakal da vedasını ana haber bülteninde yapacak ve FOX ana haber sunuculuğu devrini kapatacak.

Fox TV’nin bu kararın ardından hızla yeni bir isim için harekete geçtiği ve bir isimle anlaşma da sağlandığı bildirildi. Bu hafta ortasına kadar yeni ismin de açıklanacağı belirtildi.

adam gibi adam ve gerçekleri söyleyebilen tek kişiydi.. çok dayandı ama sonun da bıraktı , umarım yerine aynı şekilde gerçekleri konuşan biri gelir ..

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Sözcü'nün sıradan yalan haberleri. Yarın ? çıkar ve yalanlar zaten.

İsmail Saymaz canlı yayında söyledi, umarım gerçek değildir

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769

İsmail Saymaz canlı yayında söyledi, umarım gerçek değildir
Ben inanmıyorum şahsen bu siteler de inanılacak haberler yapmıyorlar zaten. Yakında yalanlanır.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Merak etmeyin çocuklar. Yeni spikeriniz ben olacağım. Size gerçekleri ancak benim gibi birikimli bir birey ulaştırıp anlatabilir. Umudunuzu kaybetmeyin

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
İddia edilen istifanın gerekçesi mâkul olmakla birlikte, söz konusu kişinin Fatih Portakal olduğu gerçeğini de unutmamak lâzım. :)

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Cüneyt Özdemir gibi yayınlar yaparsa güzel olur :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Üstüne atılan iftiralardan ötürü gazetecilikten bıkmış olabilir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Açıkçası bu kadar uzun tatil olmaz gibime geliyor işi bıraktı ama söylemiyor bence.

Bir gazetecinin Ana haber spikerinin 4 Ay tatil aldığı nerede görülmüş. Banada ayrıldı ama söylemiyor gibi geliyor. ( Tabi araya girenler ikna edenler olabilir sonradan. ) Sonuçta koskocaman SÖZCÜ gazetesi yalan haber yapacak değil ya.

Not: İşi bıraktığını açıklarsa Komplo teorileri başlar :D Kesin kasedi var ellerinde tehtit ettiler. Şantaj yaptılar ondan bıraktı tarzı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Açıkçası bu kadar uzun tatil olmaz gibime geliyor işi bıraktı ama söylemiyor bence.

Bir gazetecinin Ana haber spikerinin 4 Ay tatil aldığı nerede görülmüş. Banada ayrıldı ama söylemiyor gibi geliyor. ( Tabi araya girenler ikna edenler olabilir sonradan. ) Sonuçta koskocaman SÖZCÜ gazetesi yalan haber yapacak değil ya.
Aslında her yaz 2 ay tatil yapıyor zaten. Ayrılmasının farklı bir sebebi olmalı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aslında her yaz 2 ay tatil yapıyor zaten. Ayrılmasının farklı bir sebebi olmalı.
15-20 haziran cıvarı çıkmıştı tatile. 2 ayı çoktan geçti.
Ayrıca sıkı bir sosyalmedya kullanıcısı Fatih Portakal böyle bir haberi görse direk Twett atardı yok öyle bir şey diye. ( Sessiz kalması bir nevi kabullenme bence. )

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Kod:
https://twitter.com/fatihportakal/status/1274008982395539458

Komplo teorilerini üretmek için Eylül'ü bekleyin. :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Eğer doğru ise üzülürüm. Doğru değil ve amacı PR falan ise hem mutlu olurum,hem de PR olduğu için çok bozulurum.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Gelen gideni aratmaz bu konuda sıkıntı yapmayın. Devlete sallamak, kaynaksız haber paylaşmak için birilerinin seni çok ünlü gazeteci yapıp cebini para ile doldurmasına gerek yok. Dünden razı bir çok kişi var ki bu adamda kolay kolay bırakmaz.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İnandırıcı gelmiyor. Hatırladığım kadarıyla her sene haziranda tatile çıkıp eylülde geliyor Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya. İkisi de aynı anda tatile girip geri dönüyorlar. Geçen seneyi istisna sayabiliriz seçim meçim derken baya uzadı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ne oldu şimdi durup dururken?

Son mesajlar