Son Dakika: Mark Zuckerberg Evlendi!

Bu konuyu okuyanlar

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
4chan çok ünlü bir sitedir sitenin bir şeye benzemesi üyeleri için önemli değildir önemli olan içeriğidir eğer 9gag ı biliyorsanız 9gag 4chan den özenti alınarak kurulmuştur ve aralarında İnci sözlük vs Ekşi sözlük kavgasına benzeyen türden bir kavgaları vardır ikisi de kendilerinin daha iyi olduğunu söyler

Girdiğimde içeriğinin de ne olduğunu anlayamadım doğrusu, fazla kurcalamadım çıktım hemen :)
Yani bi bakınca içinde durası gelmiyor insanın, kaliteli olabilir orası ayrı.

Sürekli DNS kullandığımdan farketmedim engelli mi değil mi :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Neymiş, çok para adamı şaşırtabiliyormuş :D

Tam tersi.

Facebooku ilk kurduğu zaman ki hali nasılsa halen daha aynı, buna Google'ın kurucusu Sergey Brin'de dahil olmak üzere paranın hiç değiştiremediği nadir insanlardan.İstese Ay'da evlenirdi.Düğününü, nişanını Ay'da yapardı ancak adamın resim çektiği yere bakın.Arkalarında ağaçtan ağaca gerilmiş elektrik kablosu üzerinde ampuller olan aydınlatma sistemine sahip bir yerde çektiriyor fotoğrafı.Halbuki ömrü boyunca ayağı yere değmez, her adımında ayağının altına 100 dolar koyarak yürüse ölene kadar ayağı zeminle temas etmeden yaşar :D

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yemin ederim kocakarılar gibisiniz :D size ne milletin özel hayatından yua!

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Osmanlı Devletinin eski zamanda kızla evlendikten sonra çeyiz olarak toprak alması gibi :p

captain.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asosyal herif evlendi sonunda :)

--- Mesaj Güncellendi ---

--- Mesaj Güncellendi ---

4chan çok ünlü bir sitedir sitenin bir şeye benzemesi üyeleri için önemli değildir önemli olan içeriğidir eğer 9gag ı biliyorsanız 9gag 4chan den özenti alınarak kurulmuştur ve aralarında İnci sözlük vs Ekşi sözlük kavgasına benzeyen türden bir kavgaları vardır ikisi de kendilerinin daha iyi olduğunu söyler

evet 4chan çok ünlü bir sitedir.Bugün anoymous dediğimiz grupta ilk olarak 2003 yılında 4chande yayılmaya başladı.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
o kadar paran var tip biraz kayık ama Allah için bula bula bunu mu buldun :D ben olsam o kadar parayla victory a top secret kurardım kendime :D

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bayağı benziyorlar :D

26961664284.jpg

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Tencere yuvarlanmış kapağını bulumuş (mu acaba) :D

Var bu işin altında birşey de hadi bakalım :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kız zenginmi bari :D Mark bizim Aile ye uygunmu bu gelin :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
adam mantık evliliği yapmış. uzakdoğudaki ucuz iş gücünden daha fazla yararlanmak için kaleyi içten feth etmiş. soy adı boşuna Zükerberg değil :D

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam mantık evliliği yapmış. uzakdoğudaki ucuz iş gücünden daha fazla yararlanmak için kaleyi içten feth etmiş. soy adı boşuna Zükerberg değil :D

Seni Zükerci dükkanına götüreceğim, Zükeri yalamana izin vereceğim :D (50 cent - candy shop) yok bunlar üniversiteden beri seviyorlarmış birbirlerini

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsan müşterilerine haber verir bizim sayemizde ayakta duyuyor :D Biz girmesek aç kalacak haberi yok :D :D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar kızı Üniversite 2. sınıftan beri tanıyor ve birbirlerini seviyorlar. Uzun süren tanımalar yerini sıkı bağlara bırakır. Para ve sevgi ayrı tutulur ve akıllı adam bunu yapar. Bilmezmiydi sarışın mavi gözlü manken gibi kızı kapmasını fakat iki gönül bir olunca samanlığı yargılamanın anlamsızlığı ortaya çıkıyor.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben bu adamın yerinde olsam... anladınız siz. :)

(mevlam biliyor da vermiyor. :p)

Toughwolf

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kız zenginmi bari :D Mark bizim Aile ye uygunmu bu gelin :D

Kiz yeni doktormus. Mark ile facebook oncesinden beri ciktiklari icin yasalara gore ayrilmalari durumunda Markin facebook hisselerinin yarisinin sahibi sayiliyor. (California yasalarina gore mal paylasimi icin evlenmis olmaya gerek yok, sevgili olmakta yeterli.). Hisseleri elinde tutmak icin evlendi diyen de var. Bunca yildir cikiyo artik evlensin diyende....