Son dakika haberi: Yunanistan Cumhurbaşkanı'ndan kışkırtıcı hamle!

Bu konuyu okuyanlar

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
5f5da58d0f2544257c7a06aa.jpeg

Gelen son dakika haberine göre, Yunanistan, kısa süre önce Doğu Akdeniz krizinde sık sık gündeme gelen Meis adasına asker göndermişti. Bu gelişmenin ardından Yunanistan Cumhurbaşkanı'ndan kışkırtıcı bir hamle geldi

Sakelaropulu, "zor ve tehlikeli bir dönem yaşadıklarını" belirterek, "Türk liderliğinin ülkelerine yönelik baskı ve saldırgan söylemlerinin arttığını" iddiasında bulundu. "Türkiye'nin, Yunanlı ve Türkler tarafından çok uzun yıllar boyunca inşa edilmiş iyi komşuluk ve barış içinde yaşama ortamını sabote ettiğini" öne süren Sakelaropulu, "Türk liderlerin saldırgan söylemleri halklar arasında engelleri yükseltiyor, şüphe ve düşmanlık yaratıyor, aralarındaki bağları sarsıyor." diye konuştu.

Haber kaynağı

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Kusura bakmayın bu haberi yazan ben değilim haber kaynağı yazısına basarak bulabilirsiniz ve haberi yazan kişiye bu soruyu sorabilirsiniz
Hocam peki paylaşma amacınız nedir ? Olduğu gibi aktarmışsınız. En azından kendi fikrinizi belirtseniz iyi olurdu.

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Hocam peki paylaşma amacınız nedir ? Olduğu gibi aktarmışsınız. En azından kendi fikrinizi belirtseniz iyi olurdu.
Paylaşma amacım haberi görmeyenler in görmesi ve haberlerle vakit geçireceğine forumda daha fazla vakit geçirmesini sağlamak ben sadece gereken düzeltmeleri yapıyorum düzeltmeye gerek yoksa doğrudan size aktarıyorum umarım aklınızdaki soruların cevabını vermişimdir

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Klasik konuşması gibi geldi.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Her zamanki yunanistan.