Son dakika haberi... Yunan medyası duyurdu: Miçotakis Fransa'dan 18 Rafale savaş uçağı alacak

Bu konuyu okuyanlar

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Son dakika haberleri: Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis'in, bugün Korsika'da Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmesi öncesinde, Yunan Deniz Kuvvetleri için iki Fransız fırkateyninin kiralanmasının masada olduğu ifade edildi.
yunan-medyasi-duyurdu-micotakis-fransa-dan-18-13587771_local.jpg

Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis'in, bugün Korsika'da Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmesi öncesinde, Yunan Deniz Kuvvetleri için iki Fransız fırkateyninin kiralanmasının masada olduğu ifade edildi.

yoksa 2018 de olduğu gibi hepsi yalan mı?

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Alsınlar bir şey yapamazlar. Askeri alanda bizden pek ileride değiller.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis'in, bugün Korsika'da Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmesi öncesinde, Yunan Deniz Kuvvetleri için iki Fransız fırkateyninin kiralanmasının masada olduğu ifade edildi.
Fransız savunma bakanlığı bu olayı "Böyle bir şey gündemimizde yok" diyerek yalanladı.

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397

Mesaj otomatik birleştirildi:

2018de kiralama olayı haber olmuş Fransa ve Yunanistan yalanlamış tekrardan kiralama yine haber olmuş.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Hocam kaynak verirmisiniz ona göre düzenlemeler yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi - Haber, Son Dakika Haberler, Gündem Haberleri

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yunanistan'ın tabiri caiz ise k.çında don yok neyle alıyor 18 tane savaş uçağı zaten AB'ye milyarlarca dolarda borcu yok mu ? Kendini 99 yıllığına borçlandırıp heryere kitlemedi mi bir ara adalarını bile satışa çıkarmamışmıydı ?

Burdan çıkacak sonuç bana göre Fransa Uçakları ücretsiz veriyor sonra ödersin pampa deyip yeterki Akdeniz'i Türkler almasın diye. Yunanistan oraları tek başına alınca zaten bana borcun var senin Petrol Doğalgaz çıkarabilecek altyapında yok ben sana yardım edeyim deyip bütün oraları sömürmek istiyor...

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Yunanistan'ın tabiri caiz ise k.çında don yok neyle alıyor 18 tane savaş uçağı zaten AB'ye milyarlarca dolarda borcu yok mu ? Kendini 99 yıllığına borçlandırıp heryere kitlemedi mi bir ara adalarını bile satışa çıkarmamışmıydı ?

Burdan çıkacak sonuç bana göre Fransa Uçakları ücretsiz veriyor sonra ödersin pampa deyip yeterki Akdeniz'i Türkler almasın diye. Yunanistan oraları tek başına alınca zaten bana borcun var senin Petrol Doğalgaz çıkarabilecek altyapında yok ben sana yardım edeyim deyip bütün oraları sömürmek istiyor...
%100 haklısın Yunanistan'ın bir yerde gtü sıkışacak