Haber Son dakika: Galatasaray'ın yeni hocası Domenec Torrent İstanbul'a geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260

Son dakika... Galatasaray'da Fatih Terim'in flaş ayrılığı sonrası yeni hoca belli oldu.

Sarı-kırmızılı kulüp, İspanyol teknik adam Domenec Torrent ile anlaşma sağladı. 59 yaşındaki Torrent, bu akşam saat 18.30'da İstanbul'da olacak. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GS'ye Torrent nasıl yön verecek?

Son düzenleyen moderatör:

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Yabancı Teknik direktör ilgisi ne zaman bitecek? Ertuğrul Sağlam, Mustafa Denizli gibi daha bir çok kaliteli kendini yetiştirmiş Türk teknik direktör varken neden ilk önce yabancı çalıştırıcı anlaşması var bilmiyorum. Hayırlı olsun bakalım ne olacak. Muslerasız galatasaray çok kötü durumda

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ben bu adama alışamadım ya daha prestijli bi adam bulamadılarmı?

Fatih Terimin Gitmesi Doğru ama Bu Adamında gelmesi bi o kadar yanlış.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
2 şampiyonlar ligi kazanmış çok kariyerli tecrübeli bir hoca. Ama süper lig gibi düşük seviye liglerde başarılı olmak başka bir olay bence o yüzden başarılı olabileceğinden emin değilim.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Son dakika... Galatasaray'da Fatih Terim'in flaş ayrılığı sonrası yeni hoca belli oldu.

Sarı-kırmızılı kulüp, İspanyol teknik adam Domenec Torrent ile anlaşma sağladı. 59 yaşındaki Torrent, bu akşam saat 18.30'da İstanbul'da olacak. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GS'ye Torrent nasıl yön verecek?

Sabredilirse uzun vadede Gs a çok şey katabilir.