SON DAKİKA: Fener Kupayı Aldı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu arada bu konuya parmağımı basmadan duramıcam.

Bende koyu beşiktaşlıyım ama insanların bu şekilde tuttuğu takıma karsı alaycı yazıları her insanı tahrik eder. ( örnek bu tartışmalara sebeb veren ilk yazı)

Bu takımlar arası fanatiklik kavgasını kendimi bildim bileli anlayamadım.

Ne insanlar ölüyor bu kavgalar vede bu tartışmalar yüzünden ne insanlar yaralanıyor ne insanların burada kalpleri kırılıyor, ne uğruna, HİÇ UĞRUNA.

Paraları klupleri ve oyuncuları kazanıyor sizin sayenizde hepsinin altlarında son model araç son teknoloji lüx triplex evler altlarında son beygir güçlü yatlar vs...

Eee neden birbirinizi burada üzüyorsunuz onlar daha çok kazansınlar diyemi ?

Sürekli bu olaylara tanık olmaktan sıkıldım artık ne beşiktaşlıyım ne fenerbahçeliyim nede öteki klupler...

Ben ekmeğime bakarım kardeşim, acaba eve giderken cocuklarıma bu aksamda ekmek goturebılecekmıyım telaşındayım, sizler varın bu takımlar için biribirini yıkın öldürün umurumda olmaz, yazık harbiden şu yazdıklarınızı tek tek okudum.

Şu holigan canavarını öldürün içinizde..

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
10 yıldır ezeli rakibinden fark yiyen bir takımın taraftarı olsam bende böyle sağa sola sataşırdım direk üstlerine gidemezdim haklı olarak. o nedenle size hak veriyorum.

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Bir Beşiktaş'lıya yakışır başlık.Helal olsun yanıtlmadın hiç beni.

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu arada bu konuya parmağımı basmadan duramıcam.

Bende koyu beşiktaşlıyım ama insanların bu şekilde tuttuğu takıma karsı alaycı yazıları her insanı tahrik eder. ( örnek bu tartışmalara sebeb veren ilk yazı)

Bu takımlar arası fanatiklik kavgasını kendimi bildim bileli anlayamadım.

Ne insanlar ölüyor bu kavgalar vede bu tartışmalar yüzünden ne insanlar yaralanıyor ne insanların burada kalpleri kırılıyor, ne uğruna, HİÇ UĞRUNA.

Paraları klupleri ve oyuncuları kazanıyor sizin sayenizde hepsinin altlarında son model araç son teknoloji lüx triplex evler altlarında son beygir güçlü yatlar vs...

Eee neden birbirinizi burada üzüyorsunuz onlar daha çok kazansınlar diyemi ?

Sürekli bu olaylara tanık olmaktan sıkıldım artık ne beşiktaşlıyım ne fenerbahçeliyim nede öteki klupler...

Ben ekmeğime bakarım kardeşim, acaba eve giderken cocuklarıma bu aksamda ekmek goturebılecekmıyım telaşındayım, sizler varın bu takımlar için biribirini yıkın öldürün umurumda olmaz, yazık harbiden şu yazdıklarınızı tek tek okudum.

Şu holigan canavarını öldürün içinizde..

Futbolla olmasada basketbol ile lisanslı birçok başarıya imza attım spor kelimesinin Türkiye 'de bilinmediğini çok iyi biliyorum.

İçinizdeki SPOR ve SPORCU ruhuna yakışmayan holigan canavarını öldürün.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Birbirimizi daha fazla kırmayalım.

Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...