Son dakika… Dikkat! Meteoroloji'den İstanbul için uyarı geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
5f5dc48fc03c0e1d545156a2.jpg

Meteoroloji’den yapılan son dakika değerlendirmelerine göre İstanbul ve Bursa çevresi ile Marmara'nın doğusu, Bolu ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli yağış bekleniyor. Marmara ve Kuzey Ege'de yer yer kuvvetli rüzgar bekleniyor.
Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu, Edirne hariç Marmara, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz , Doğu Karadeniz kıyıları, Muğla'nın iç kesimleri, Denizli, Kütahya, Burdur'un batısı, Antalya'nın batı iç kesimleri, Ankara'nın batı ve kuzey çevreleri, Eskişehir ve Çankırı il geneli ile Yozgat'ın kuzeyinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların İstanbul ve Bursa çevreleri ile Marmara'nın doğusu, Bolu ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın Marmara ile Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeydoğu, İç Anadolu'da güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

Haberr kaynağı

Son düzenleme:

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Su anda istanbulun new hempshire ilcesindeyim, benim bugune kadar hic gormedigim kadar sert ruzgar esiyor evlerin catilari ucuyor bazi agaclar devrildi,

Sanirim kuresel iklim degisikliginin sonuclari yavas yavas ortaya cikiyor iliman olarak bilinen iklimimiz tropik bir forma evriliyor,

Son 20 yilda kuresel isi degerleri 2 derece artmis, cok gibi gorunmeyebilir ama sonuclari dramatik oluyor

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Ben de yagmurdan biktim usandim artik, neredeyse her gun yagmur yagiyor, istanbuldan tasinirsam nedeni bu yagmurlar olacak, son 10 gunun dokuzunda yagmur yagdi, gunesi ozledim

Reaksiyon puanı
3,027
Bende çok özledim dün biraz yağdı çıktım bahçeye yağmurun altında oturdum yağmur bana göre berekettir
Yağmur huzur veriyor gerçekten. Tek üzüldüğüm sokakta yaşayanlar. Sokak hayvanlarını eve alıyorum ama sokakta yaşayan insanlar için yapacak fazla bir şey yok.

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Yağmur huzur veriyor gerçekten. Tek üzüldüğüm sokakta yaşayanlar. Sokak hayvanlarını eve alıyorum ama sokakta yaşayan insanlar için yapacak fazla bir şey yok.
Aslında sokak hayvanları için yapabileceğiniz birçok şey var bunlardan biri bir kaba su başka bir kaba da yiyemediğiniz yemekleri koyabilirsiniz eğer ekmek arttıysa az miktar ıslatıp kab'a koyabilirsiniz ama unutmayın bu yemekler bozuk olmadın onlarda bir canlı ve onlarda hasta olabilirler

Reaksiyon puanı
3,027
Aslında sokak hayvanları için yapabileceğiniz birçok şey var bunlardan biri bir kaba su başka bir kaba da yiyemediğiniz yemekleri koyabilirsiniz eğer ekmek arttıysa az miktar ıslatıp kab'a koyabilirsiniz ama unutmayın bu yemekler bozuk olmadın onlarda bir canlı ve onlarda hasta olabilirler
Yaşadığım sokakta çok kedi olduğunu için direk kedi maması alıyorum, ev yemeği fazla yemiyorlar ?