Son daki̇ka: Zi̇ya Selçuk açikladı !!! Sınavlar i̇ptal

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,338
UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNİN DETAYLARI Sayın Ziya Selçuk:31 Aralık 2020'ye kadar yüz yüze veya uzaktan hiçbir sınav yapılmayacak, sınavlarla ilgili planlamalar salgın sürecinin seyrine göre ayrıca gerçekleştirilecek, okul yönetimlerimiz ve öğretmenlerimiz aracılığıyla öğrencilerimize duyurulacaktır. Öğrencilerimiz, yüz yüze ve uzaktan eğitimle yapılan eğitim öğretim müfredatından sorumlu olacaklardır. Düşünceleriniz nedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca LGS konuları da değişebilir Merkezî sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için sınav müfredatının uzaktan eğitim sürecine uyumlu hâle getirilmesiyle ilgili çalışmalarımız sürmektedir. Ayrıntıları önümüzdeki hafta kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Çok saçma şeyler dönüyor ama hayırlısı.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Bence pek saçma değil zaten yüz yüze eğitime girmiyoruz sınavda mı olacak.
Saçma olan sınavın olup olmaması değil: sınav olan var, dönemin ortasındayız, bi' yüz yüze bi' uzaktan... Ayrıca ben son sınıf öğrencisiyim ve sınavım var. Ne olacağı belli değil. Bu düzende doğru düzgün ders göremedik, bir de bunlarda sorumlu bir şekilde sınava gireceğiz.

Reaksiyon puanı
1,338
Saçma olan sınavın olup olmaması değil: sınav olan var, dönemin ortasındayız, bi' yüz yüze bi' uzaktan... Ayrıca ben son sınıf öğrencisiyim ve sınavım var. Ne olacağı belli değil. Bu düzende doğru düzgün ders göremedik, bir de bunlarda sorumlu bir şekilde sınava gireceğiz.
Hocam inşallah iyi bir yeri kazanırsınız bizde 2020 lgs kurbanı olduk.