Soru Son çıkan tüm telefonlar neden gömülüyor forumda

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Arkadaşlar ben insanları cidden çözemedim ip13 ailesi çöp samsung s22 ailesi daha gelmeden çöp, çinliler zaten yazılım fakiri, xiaomi 12 aileside çöp su toz dayanıklılığı yok, tuşlu telefon mu alsak ne yapsak?

Xiaomi redmi note 10 pro kullanıyorum dedim acaba borcu kapatınca samsung s serisi mi alayım yada xiaomi 12 serisi mi diyordum cidden vaz geçtim hepsinden telefon işi çok yoruyor insanı.

Amiral işi sıkıntı alacaksın orta segment rahatına bakacaksın

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Arkadaşlar ben insanları cidden çözemedim ip13 ailesi çöp samsung s22 ailesi daha gelmeden çöp, çinliler zaten yazılım fakiri, xiaomi 12 aileside çöp su toz dayanıklılığı yok, tuşlu telefon mu alsak ne yapsak?

Xiaomi redmi note 10 pro kullanıyorum dedim acaba borcu kapatınca samsung s serisi mi alayım yada xiaomi 12 serisi mi diyordum cidden vaz geçtim hepsinden telefon işi çok yoruyor insanı.

İphone 13 ailesine çöp diyen akıllı telefon kullanmasın.İphone 13 Pro max şu anda piyasadaki tartışmasız en iyi cihaz.Samsung olayına gelince S22 ailesine çöp denmesinin sebebi S21 ailesinin üzerine çok fazla bir şey koymaması ve sorun çıkarmaya meyilli exynos işlemci ile gelmesi.Volkan Manav S21 Fe ye batarya testi yapıyor.Bazıların sorunsuz dediği exynos 2100 ün anormal derecede ısındığını ve anormal derecede pil tükettiğini batarya testinde belirtiyor.İnsanlar Exynos işlemci istemiyor,insanlar Exynosa güvenmiyor.Xiaomi ye gelince Xiaomi 12 Pro bence güzel cihaz.Yeni Snapdragonun çok ısındığı söyleniyor ama Xiaomide çok iyi bir soğutma sistemi kullanıyor.Xiaomi 12 Pro bizim ülkemizde yüksek fiyattan satılacağı işin çok talep olmayabilir.Xiaomi sevenlerin beklediği cihaz Xiaomi 12x.Bu cihaz uygun fiyatla ülkemizde satılırsa çok talep olur.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,212

Ben de anlamıyorum, her yeni telefonu bir şekilde kötü yönde eleştirmek veya ufak bir dezavantajı sanki o telefonu almamak için büyük bir sebepmiş gibi göstermek zorunda hissedenler var galiba. Örneğin kendim Xiaomi kullanıyorum yazılım konusu rahatsız edecek kadar kötü değil. Veya 12 serisi eleştirilecek gibi değil çok güzel bir cihaz. Yeni snapdragon işlemcilerin sorun çıkardığı gibi konular bence tamamen eleştirecek yön aranmasından dolayı ortaya çıkan şeyler. Sadece bir marka üzerinden anlattım, genel olarak tüm markalarda yapıyorlar zaten.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Parası yetmeyen kötülüyor. Bende twitterde görüyorum adam mercedesin yeni modeline laf atıyo oysaki kullandığı arabadan daha üst teknolojiye sahip.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Kötü denen cihazi 2 senedır kullanıyorum Telefon Kullanırken dıkkat edeceksınız Her buldugunuzu Yüklemıceksıniz Yazılımsal sorunum yok Toz denıyor Toz sorunum yok Lens denıyor Lens sorunum yok Tamamen Kısı kullanımı Ha ne var bir daha LG Gıbı Amiral gemisi Üreten gelmıcek gibi gelirsede etrafta telefon kalmaz :) Kullanıcılar bıraz kendınde arasın sorunu markada değil.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,917

Çinliler yazılım fakiri demişsin redmi note 10 u samsunga kıyaslıyorsun.İphone 13 serisinin beğenilmeyecek tek tarafı tasarımı olabilir oda kişiden kişiye değişir işlemci kamera suya dayanıklılık sağlamlık olarak şu an en iyi telefon herhalde 13 serisi.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Ben apple kullanıyorum çokta seviyorum. Ama birileri illa tartışma açmaya çalışıyor. Ben apple alın illa demiyorum. Apple ile ilgili sevdiğim şeyler çok olduğu için apple kullandığımı birileri anlamıyor. "xİoMi aL ŞaRjI 10 yIL GİDiYo" diyenlerden bıktım. Şarjı 3 saat gitsede bana yetiyor. Ben powerbank kullanıyorum tüm günü çıkarıyorum. Son çıkan iphonelarda genellikle bu yüzden gömülüyor.