Bu konuyu okuyanlar

azizcann

Öğrenci
Katılım
3 Şubat 2012
Mesajlar
29
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
toprağın sesi tarım limited şirketi'nin solucan, mantar, kompost üretiminden, büyük ve küçük baş hayvan çiftliklerinden elde ettiği kârı solucan alan kişilere dağıtıyor.

solucan alarak aslında şirkete hissedar oluyorsunuz. aldığınız hisse miktarınca her ay açıklanan kâra göre sizin hesabınıza kazancınız yatırılıyor.

şuan şirketin hali hazırda diyarbakır/silvan, diyarbakır/bismil ve ısparta'da tesisleri mevcut. yeni tesisler yapılmaya devam ediliyor. şirket sürekli şekilde yatırımcı almayacak. ağustos sonuna kadar yatırımcıları kabul edecekmiş. ağustostan sonra solucan piyasası sistemine geçerek, üyelerin solucanlarını satmasına olanak sağlayacak. şuan türkiye'nin en kârlı işletmelerinden biri olarak gözüküyor ve şuan 1tl olan solucanlar 4 ağustostan sonra 2tl olacak. yani şuan yapılan yatırım yarın 2ye katlanmış olacak. aylar sonra 4-5tl olabiliritesi var. ayrıca toprağın sesi tarım ltd. şti. tamamen devlet destekli olmasında artı bir durum. devlet tarafından tesisleşme için 6milyon lira yatırım desteği sağlanmış.yatırımcıları tarafından da 8 milyon solucan satıl alınmış.

yatırım yapacaklara farklı bir seçenek.

https://www.solucanalsat.com/uyekay...pOXlCTEQ3ZGk3QURidndpMGVGeWhpTzg5VXMwUzhlYQ==
 
Üst