Haber Sokak söyleşileri yapan ‘Kendine Muhabir’ tutuklandı

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
@OzkanK. Sanırım çayı çok seviyor.

Yok ben Kahve seviyom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

devrim yapacağız demek suç.

Devrim yapacaz demekte suç değil. Ama sokaklara dökülün yakın yıkın bunları istifaya zorlayalım çatışalım savaşalım flan derse suç diyorum ben... Yoksa ben devrim yapacam demek neden suç olsun ! Çıkar dersin ben iktidar olursam eğitimde devrim yapacam elektronik sistemlere geçecez defter kitap olmayacak herkes tablet ile okula gelecek. Bak bu bir devrimdir işte.
Ama aynı olayı devrim yapacam iktidar olayım tüm imamhatipleri kapatacam şunları üniversiteye sokmayacam başörtüsünü yasaklayacam flan dersin iş başka boyuta geçer ! Veya biz iktidar olalım devrim yapacaz kızlar okula gitmeyecek tüm kızlar kapanacak etek yasak flan dersin suç olur bilmem anlatabildim mi ?

2)Dolar 10 olacak demek suçsa doları 12 tl yapmak suçtan öte nedir?

O adamlar ceza almadı ki SUÇ OLSUN ! Bir şeyin suç olması için yasalarda geçmesi gerekir. Ama yaptıkları Ahlaken yanlıştı bana göre. Devlet orada bir süreç içinde çabalarken tam tersi tavır almaları.

3)Kendinizle sürekli çeliştiğinizi farkında mısınız?

Konu hakkında yazmayıp 15 farklı konuya atladığınız için. Nerde çelişmişim ?

Son düzenleme:

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
O adamlar ceza almadı ki SUÇ OLSUN ! Bir şeyin suç olması için yasalarda geçmesi gerekir. Ama yaptıkları Ahlaken yanlıştı bana göre. Devlet orada bir süreç içinde çabalarken tam tersi tavır almaları.
Kendinizle çelişmeyin. Ülkemizde cinayete bile ceza verilmemekte.

Reaksiyon puanı
5,172
Adalet mökemmel işliyor ülkede... Siyasetle adalet hiçç ne alaka kii... Hükümet çıkarları mıı??? Bunun için mi kamu yalan data açıklayacakk komik olmayın efenim... Tv kanalları, nolmuş ki onlara?

Nasıl bu kadar fanatik olabiliyorsunuz bana onu söyleyin lütfen... Anlamaya çalışıyorum anlayamıyorum.

Son düzenleme:

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Adalet mökemmel işliyor ülkede... Siyasetle adalet hiçç ne alaka kii... Hükümet çıkarları mıı??? Bunun için mi kamu yalan data açıklayacakk komik olmayın efenim... Tv kanalları, nolmuş ki onlara?

Nasıl bu kadar fanatik olabiliyorsunuz bana onu söyleyin lütfen... Anlamaya çalışıyorum anlayamıyorum.
Koyunda çoban ne derse onu yapar. Beynini kullanmaz.