Sokak havyanları ve veterinerlik

Bu konuyu okuyanlar

Kazanan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Turgutluda oturuyorum evimzin yakininda bir kedi sabah sabah miyavliyordu yemek vermeye gittim kedinin gözünün etrafi çok sarıydı göz kapağida kanlanmıştı sorum şu veterinere götürsek ücretsiz tedavi yaparlar mi nenemle yaşadığim ve çoçuk olduğum için verecek paramız yok

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Ücretsiz tedavi edeceklerini sanmıyorum. Belediyenin hayvan barınağına haber verin eğer yavrusu yoksa ve çok küçük değilse gelip alırlar barınakta tedavisini yaparlar.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
veteriner e götür. durumu anlat. eğer kediyi fotoğraflarsan, veterinerde, doktorla beraber, ve ilacını sürmüşken.. bana iban atarsın ben karşılayabilirim.. şaka yapmıyorum çok ciddiyim. fakat ciddi ciddi foto çekeceksin ve atacaksın..

eğer önemli birşeyi varsa gözünü kaybedebilir kedicik..
Mesaj otomatik birleştirildi:

edit: 50 liraya baktılar büyükşehir veterineri. dedim ki sokak hayvanı, biraz indirim yapın, yoldan buldum getirdim. biraz daha indirim yapmışlardı..

20 30 lira da ilacı olsa.. bi şekilde öderim.. fazla fiyat çıkarmasınlar da :) ama ben ciddiyim. her anın fotosunu atarsan ben karşılarım.. foto atmazsan olmaz ama..

Kazanan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Peki teşek
Ücretsiz tedavi edeceklerini sanmıyorum. Belediyenin hayvan barınağına haber verin eğer yavrusu yoksa ve çok küçük değilse gelip alırlar barınakta tedavisini yaparlar.
Peki teşekkürler nenemi ikna edebilirsem belediyeye götürecez

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Öyle bir durumda sokakta bir kedinin ağzından kan geliyordu, gece veterineri aradık evinden getirttik. 1 saat kadar uğraşmış bir şeyler yapmıştı. Sadece kullandığı malzemenin maliyetini almıştı.

Aynı zamanda öğrencilik döneminde köpeğim gençlik hastalığına yakalanmıştı ve veteriner için para bulamamıştım. Şans eseri bir veterineri aradığımda hayvanın hayatı söz konusu ne parası soruyorsun hemen getir demişti.

Şansını denemekten bir şey kaybetmezsin. O hayvanın bir sıkıntısı varsa umarım iyi birisine denk gelirsin.

İlave olarak çoğu belediyenin veteriner hekimleri sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor.

Kazanan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öyle bir durumda sokakta bir kedinin ağzından kan geliyordu, gece veterineri aradık evinden getirttik. 1 saat kadar uğraşmış bir şeyler yapmıştı. Sadece kullandığı malzemenin maliyetini almıştı.

Aynı zamanda öğrencilik döneminde köpeğim gençlik hastalığına yakalanmıştı ve veteriner için para bulamamıştım. Şans eseri bir veterineri aradığımda hayvanın hayatı söz konusu ne parası soruyorsun hemen getir demişti.

Şansını denemekten bir şey kaybetmezsin. O hayvanın bir sıkıntısı varsa umarım iyi birisine denk gelirsin.

İlave olarak çoğu belediyenin veteriner hekimleri sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor.
Tesekkürler inşallah en yakinda belediyeyw goturecem ama sokaktaki suriyeli çoçuklar kedilerin kuyruğunu çekiyorlar ama inşallah birşey olmaz

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Belediye veterineri eğer sokak hayvanı ise alır tedavi eder ama değilse etmez. Diğer veterinerler de parayla tedavi eder.