Şok Ümit Özat ölümden döndü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Dehşet dakikaları !..

news_manset_resim_zd_UmitOzatKalpKrizi002.jpg

Köln'de forma giyen Ümit Özat Karlsruhe ile oynadıkları maçta bir anda yere yığıldı !.. Nefes almakta zorlanan ve gözlerinin kaydığı görülen Ümit Özat'ın kalp krizi geçirdiği düşünüldü.

Maçın 27. dakikasındaki olayda Ümit'in nefes alamadığı farkedilince sahada büyük bir panik yaşandı. Sağlık görevlileri hemen Ümit'e müdahale ederek futbolcumuzun hayata tutunmasını sağladı. Ümit bir sedyeyle sahadan uzaklaştırılırken teknik direktör Christoph Daum ile kaleci Faryd Mondragon'un göz yaşlarını tutamadıkları gözlendi.

Doktorlar Ümit Özat'ın hayati tehlikeyi atlattığını açıkladı. Büyük bir üzüntünün yaşandığı statta bu haber büyük sevince yol açtı.

Köln menajeri Michael Meier, Ümit'in hastanedeki kardiyoloji bölümünde tedavi altına alındığını bildirdi. İlk etapta gelen haberler Ümit Özat'ın kalp kirizi geçirdiği yönünde olsa da Kölner Express gazetesinin internet sayfasındaki haberde, sahada Ümit'in dilinin bir süre boğazını tıkadığının tahmin edildiği bildirildi.

oz.jpg

oz2.jpg

oz3.jpg

SDN olarak Ümit ÖZAT'a geçmiş olsun diyoruz. umarım bir an önce tekrar sahalara döner...

anarchst

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
spor haberlerinde aradım bulamayınca açtım.

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

''Verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Yöneticiye bildir" butonunu kullanınız. Verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.''

:img-music:

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
''Verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Yöneticiye bildir" butonunu kullanınız. Verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.''

:img-music:

Tamam sileriz bizde kızmana gerek yok sabah sabah ne bağrıyon :sorry2:

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Tamamdır silmene gerek yok , günaydın ;)

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Geçmiş Olsun kardeşimize Acil şifalar Şİddette Hayır.

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşım neden bu kadar fanatiklik yapıyorsunuz ? Neden böyle öküz altında buzağa arıyorsunuz ve neden her fırsatta Fenerbahçe'ye saldırıyorsunuz hayret birşey... Eğer resmi site bugün yayınlarsa geçmiş olsun mesajını ne olacak ?

Böyle ince hesaplar içine girmek çok yanlış en küçük fırsatta Türkiye'nin enbüyük spor kulüplerinden birini karalamaya çalışmak hiç doğru değil.

İyi forumlar

dead_ghost

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
offf çok kötü bir görüntü yaaa :( çok geriliyorum ben..

geçmiş olsun ümit

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşım neden bu kadar fanatiklik yapıyorsunuz ? Neden böyle öküz altında buzağa arıyorsunuz ve neden her fırsatta Fenerbahçe'ye saldırıyorsunuz hayret birşey... Eğer resmi site bugün yayınlarsa geçmiş olsun mesajını ne olacak ?

Böyle ince hesaplar içine girmek çok yanlış en küçük fırsatta Türkiye'nin enbüyük spor kulüplerinden birini karalamaya çalışmak hiç doğru değil.

İyi forumlar

Türkiyenin En Büyük Spor Klümü Olsa Ne yazar başarı göstersin madem okadar büyükler...

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Hemen maçın sonucunu sordu
http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=12887

not : yukarıdaki yazıyı diger konudan alıntı yaptım orada da bi arkadas aynı seyi soylemis ama heralde oda arastırmadan tepki wermis ..

dead_ghost

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya bu olayı nasıl Galatasaray - Fenerbahçe rekabetine konu ettiniz şaşıyorum doğrusu ayıptır ya !!!

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
ya bu olayı nasıl Galatasaray - Fenerbahçe rekabetine konu ettiniz şaşıyorum doğrusu ayıptır ya !!!

Maalesef böyle bir şeyde bile olay dönüp dolaşıp bu noktaya geliyor :( Susayım diyorum müdahale etmiyeyim diyorum ama bazı yorumlar gerçekten çileden çıkartıyor insanı... Aynı konu hakkında başka bir arkadaşta ''ölseydi üzülmezidim'' demiş bu nedir ya ? Söz konusu olan bir insan hayatı ama maalesef bazı arkadaşlarımız bunu göremeyecek kadar kendilerinde değiller çok yazık :censored:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...