SOHbit altın, doviz ve bitcoin yorumlama platformu

Bu konuyu okuyanlar

SOHbit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir çok mobil uygulama fikrim var fakat yazılım, kodlama falan hiç bilgim yok. Fikirlerim arasında bütçesi uygun olabilecek bir uygulama seçip bir şirkete yaptırdım ( diğerlerini onlara anlatmaya bile çekindim bu küçük projeye zırt pırt indirim istiyorsun falanca uygulama senin neyine diyecekler diye) yaptırdım yaptırmasına da bir türlü kullanici bulamadım. Facebook reklamlari vereyim dedim iki tane reklam hesabi kapandı google reklam hesabım da kapandı gerekce kripto paralarin işin icinde olmasıydı ama engel yiyene kadar yaklasik 20.000 kisiye eristi reklâmlar fakat tek bir kisi bile indirmedi bu uygulamayı bu konu uzerine videolar ceken bazi youtuberlar ile konustum tanıtımın yapılması için çok uçuk fiyatlar söylediler biraz eleştirince azar işittik velhasıl bu uygulamaya kullanıcı bulamadım birde üstüne uygulamayı indiren 5-10 kişi durmadan reklamlara tıklamış google admob hesabım kısıtlandı belkide kapatılır (herşey ters gidince ardı arkası kesilmez) arkadaşlar uygulamanın linkini bırakıyorum bir bakın bi hata mı var uygulamada yada ne yapmam gerekiyor biraz yardımcı olun SOHbit - Apps on Google Play
Screenshot_20200618-092427_Chrome.jpg