Social Club hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

pcbilgiliadam

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Social Club hesabım çalındı 1 - 2 aydır hesabıma girmiyordum hesabımın mailini çalıp oradan hesabı çalmışlar. Şuanda maile erişim yok maili silmişler. İlk kurtarma e postasını sonrada maili devre dışı bırakmışlar. Social club hesabının e posta adresi şifre nickname herşey değişmiş. Satın alınan kredi kartı bilgileri ile geri alma şansım varmıdır?

Soulflyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Social Club hesabım çalındı 1 - 2 aydır hesabıma girmiyordum hesabımın mailini çalıp oradan hesabı çalmışlar. Şuanda maile erişim yok maili silmişler. İlk kurtarma e postasını sonrada maili devre dışı bırakmışlar. Social club hesabının e posta adresi şifre nickname herşey değişmiş. Satın alınan kredi kartı bilgileri ile geri alma şansım varmıdır?
Nickiniz neydi ? Bakarim duruyormu diye hesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nickiniz neydi ? Bakıyım hesap duruyormu

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Rockstar müşteri hizmetlerinden ticket oluşturdun mu? Tabi durumu ingilizce olarak anlatman lazım. Bunun için translate'i kullanabilirsin. Değiştirilmeden önceki nick ve mailini belirtirsen belki durumu çözebilirler. Ayrıca açtığın ticketta oyunu aldığın platformda satın aldığına dair ekran görüntüsü atarsan daha da iyi olur.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bu linkten Social club'ı seçip sonrasında Can't Login e tıklayın, Compromised account'a tıklayın ve doldurun istenilenleri geri dönüş sağlarlar büyük ihtimal.

pcbilgiliadam

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Rockstar müşteri hizmetlerinden ticket oluşturdun mu? Tabi durumu ingilizce olarak anlatman lazım. Bunun için translate'i kullanabilirsin. Değiştirilmeden önceki nick ve mailini belirtirsen belki durumu çözebilirler. Ayrıca açtığın ticketta oyunu aldığın platformda satın aldığına dair ekran görüntüsü atarsan daha da iyi olur.

Satın aldığıma dair hiçbir kanıt yok. Mail adresimi iptal etmişler. Nicki değiştirmişler. Satın aldığıma dair kanıt olmadan nasıl bana güvensinler?

Eski nick neydi sölermisiniz
Kardeşim ben baktım yok

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Satın aldığıma dair hiçbir kanıt yok. Mail adresimi iptal etmişler. Nicki değiştirmişler. Satın aldığıma dair kanıt olmadan nasıl bana güvensinler?

Kardeşim ben baktım yok
Oyunu hangi platformdan satın aldın?

Soulflyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
E

Kardeşim ben baktım yok
Eski nickinizi soleseniz bakardim benim arkada oldu isim degisikli fln gozukuyi sadece social club nickiniz lazim