Sneijder, Galatasaray'dan ayrılacak mı?

mazruf

Guru
Onursal Üye
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder hakkında Avrupa basınında transfer iddiaları devam ediyor. Hollandalı yıldızın ocak ayında sarı kırmızılılardan ayrılma ihtimali manşetleri süslüyor.Sneijder'in menajeri Guido Albers, Daily Express'e verdiği demeçte, oyuncusunun Çizme'ye geri dönmeyi düşündüğünü ileri sürdü. Albers, "Galatasaray maaşları ödeme konusunda ciddi zorluklar yaşıyor. Sneijder, bu aralar İtalya'ya geri dönme konusunu ciddi şekilde düşünüyor" dedi.

İtalyan medyası ise Sneijder ile Juventus'un ilgilendiğini iddia etti. Ancak kısa bir süre sonra, İtalyan kulübüne yakınlığı ile bilinen La Stampa'da konuyla ilgili yapılan başka bir haber, iddiaları yalanlar nitelikteydi. La Stampa, Hollandalı yıldızın menajeri aracılığı ile siyah beyazlı kulüp için nabız yokladığını öne sürerken, buna karşın Juventus'un Hollandalı yıldızı transfer etmek gibi bir amacı olmadığını okuyucularına duyurdu.

Sneijder ile ilgili başka bir iddia ise yine İngiliz basınından geldi. Ada medyası, Manchester United teknik direktörü Louis Van Gaal'in Sneijder defterini henüz kapamadığını belirtiyor. Tecrübeli teknik adamın, Sneijder'in performansını yakından takip ettiği ifade edilirken, Ocak ayında bu transfer için girişimde bulunulabileceği vurgulanıyor.

KAYNAK
 

gs_kadir

Profesör
Ali Ece: Bir yönetici ile konuştum, Muslera kalacak Sneijder'i satacağız dedi.


[video=youtube;LnQLI9SnpnE]http://www.youtube.com/watch?v=LnQLI9SnpnE&feature=youtu.be[/video]
 

falcon291

Profesör
GS maddi sorunlarını çözmek için Sneijder'i satmak zorunda... Ama Sneijder ile kurtulabilir mi, ondan hiç emin değilim, devre arasında satabileceği diğer oyuncular ile durum netleşecek. Bence Muslera'yı da satmak zorunda kalacaklar, Sinan Bolat yedek kaleci ise Muslera'nın formu da göz önüne alınırsa, Muslera'nın satılması da hiç de fena olmaz.
 

Ruberto

Asistan
Ya arkadaş ben şunu anlamıyorum sneijder'in aldığı para insanların gözüne batıyor. Sneijder Melo ve chedjou dan başka galatasaray da iş yapan var mı. Sneijder yerine burak kazmasını hakan baltayı sabriyi selçuk inanı veyseli gönder. Bu adamların hepsini topla bir tane sneijder etmez. Onun yaptığı kadar iş yapmamıştır.
 

gs_kadir

Profesör
Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'da Sneijder'i bilerek küstürmeye çalıştığımızı söyleyen yönetici varsa derhal istifa etsin.Sneijder ile sözleşme uzatacağız.Kendisi ile konuştuk.Ne demekmiş küstürmek.Böyle bir şey söz konusu değil.Yıldızların hiçbirisi satılmayacak.Ocak'ta da yıldız alacağız. Kadro küçülecek
 

Son mesajlar

Üst