[Skyrim] Yanımda gezdiriğim adam ata binebilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Yanımda saatlerdir bir NPC gezdiriyorum. Bir sürü savaştan geçtik. Birlikte kırk haramileri bile bastık. Şimdi uzaklara gitmem lazım. At almak istiyorum bu yüzden. Yoldaşım da benim arkama binebilir mi ya da adamı getirmemin bi yolu var mı?

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Malesef oyunun varsayılan halinde öyle bir özellik yok ben de çok isterdim
Modlayarak yapabilirsin

Örnek bir mod :https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11193

Bu arada kimi aldın yanına merak ettim. Ben Lydia ile herşeyi yaptım bebeğimle.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Malesef oyunun varsayılan halinde öyle bir özellik yok ben de çok isterdim
Modlayarak yapabilirsin

Örnek bir mod :https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11193

Bu arada kimi aldın yanına merak ettim. Ben Lydia ile herşeyi yaptım bebeğimle.
Steam başarımları gittiği için mod kullanmak istemiyorum.
Ben de lordla konuştuktan sonra Lydia'yı gördüm, zırhı bayağı güzeldi iyi savaşçıdır heralde diye düşündüm. Savaşamadığım yerde ben kaçıyorum o arkamı kolluyor.
Şimdi koşarak mı gitmem lazım onun da gelmesi için?

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Steam başarımları gittiği için mod kullanmak istemiyorum.
Ben de lordla konuştuktan sonra Lydia'yı gördüm, zırhı bayağı güzeldi iyi savaşçıdır heralde diye düşündüm. Savaşamadığım yerde ben kaçıyorum o arkamı kolluyor.
Şimdi koşarak mı gitmem lazım onun da gelmesi için?
Herhangi bir yere ışınlanın otomatik yanınıza ışınlanacaktır. Işınlanmazsa T ye basıp 1 saat bekleyin yanınızda belirir. Eğer kaybederseniz eviniz varsa eve döner, eviniz yoksa kralın yanına döner. Ölürse de kraliyet mezarlığında bulabilirsiniz kendisini.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Herhangi bir yere ışınlanın otomatik yanınıza ışınlanacaktır. Işınlanmazsa T ye basıp 1 saat bekleyin yanınızda belirir. Eğer kaybederseniz eviniz varsa eve döner, eviniz yoksa kralın yanına döner. Ölürse de kraliyet mezarlığında bulabilirsiniz kendisini.
Öldü :(

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Yapma be. Üzüldüm bak.
Aela the Huntress güzel bir alternetif olabilir. Companion görevlerini yaptıktan sonra kendisini alabiliyorsun yanlış bilmiyorsam.
1610894651571.png

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Teşekkür ederim öneri için. Böyle yanımızda gezen NPC'ler nerde bulunuyor? Whiterun içinde gezdim ama kimseyi bulamadım benimle gezecek.
Ben yönlendirmiyim, araştır biraz. Hanlara git genelde hanlarda hep 1-2 kişi basit görevlerin ardından yanında savaşmaya gönüllü oluyor. Zaten skyrimin olayı bunları karıştırarak bulmak. Benim önerim riften daki hana git, orada çok güzel 2 tane companion var. Konu dışına çıkıyoruz o yüzden daha fazla yazmayalım, sana iyi eğlenceler skyrim konuları açanlar olduğunu görmek güzel çok severim en az 500
saatim vardır.