Skype'tan Bir Aylık Ücretsiz Arama Fırsatı

Bu konuyu okuyanlar

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güzel haber, yurt disinda oldugum icin, devamli türkiyeyi skype üzerinden ariyordum, 1 ay icinde rehberde kim var kim yok ariyim :) TürkishStyle :), Sadece 1€ kestiler abonelikten yararlanmak icin, vergiydi sanirim o da.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Güzel haber, yurt disinda oldugum icin, devamli türkiyeyi skype üzerinden ariyordum, 1 ay icinde rehberde kim var kim yok ariyim :) TürkishStyle :), Sadece 1€ kestiler abonelikten yararlanmak icin, vergiydi sanirim o da.
Form doldurma ekranında şöyle bi bilgi var..
Ücretsiz denemenizi etkinleştirirken, €1,00 kartınızın, PayPal veya Skrill hesabınızın geçerli olduğunu doğrulamak için ön yetki vereceğiz. Ama endişelenmeyin, hesabınızdan bu miktarı gerçekten çekmeyeceğiz.

İyide bunların amaçları kredi kartı veya paypal hesapları gibi bilgileri ele geçirmek gibi bişey..

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Tamda ihtiyacım olduğu anda.SAnal kart bilgimi verecem sonra sanal karta para yatırmayacam bakam olacak mı :)

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
paypal ödememi reddetti. kartta limit var ancak niye tersledi anlamadım.

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu deneme sürümünün süresi dolmuş ya da bu skype adı için kullanılamaz görünüyor! diye bir uyarı verdi anlayamadım :S

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sanirim, burada müsteri kaznmak istedikleri icin kredi karti hesabi olan kisileri ariyolar, 1 ay icinde alistirip premium üye yapmak istiyorlar...
Türkiye aranmsada türkiye disinda da arayacak cok yer var.. Simdi kütüphanedeyim bi eve gecim basliycam sömürmeye :D

Bende de paypali kabul etmedi kredi karti ekledim, bu arada kontrol etsem iyi olur sözlesmenin bi yerinde 1 aydan sonra otomatik abonelik baslar filan diye...

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Doldurduk bakalım. Hangi ülkeler arama listesinde bilen var mı ?¿

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[SUP]1[/SUP] A fair usage policy applies. Excludes special, premium and non-geographic numbers.
[SUP]2[/SUP] Trial must be redeemed by 15/11/2012. Offer available only to existing Skype users who have been registered with Skype more than 29 days. To qualify for the offer, you must provide valid payment details. After the first month, your subscription will automatically continue and payments will be taken monthly unless you cancel within 27 days of the start date. Only one free Unlimited World subscription can be claimed per customer. Offer not available in China, Korea, Russia or Taiwan.
[SUP]3[/SUP] Calls to mobiles and landlines in these countries: Canada, Guam, Hong Kong S.A.R. China, Puerto Rico, Singapore, Thailand and United States.
[SUP]4[/SUP] Calls to landlines in these countries: Argentina, Australia, Austria, Belgium, Chile, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Israel, Italy, Japan, South Korea, Luxembourg, Malaysia, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia (Moscow and St. Petersburg only), Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, United Kingdom and Venezuela.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Peki şimdi hemen iptal ettirsek. 1 ay hala ücretsiz kullanıma sahip olmuş olur muyuz yoksa 26 gün sonra 27.gün mü iptal ettirmemiz lazım ?

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Msn Messenger hizmetini kullanımdan kaldıracakları için tabi şimdiden milleti bu tip kampanyalarla skype'a yöneltmeye çalışıyorlar..

Reaksiyon puanı
188
Peki şimdi hemen iptal ettirsek. 1 ay hala ücretsiz kullanıma sahip olmuş olur muyuz yoksa 26 gün sonra 27.gün mü iptal ettirmemiz lazım ?

Hala süre bitimine kadar ücretsiz konuşabiliyosun. Sadece bir sonraki ay için süre uzatmayı engellemiş olursun...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Form doldurma ekranında şöyle bi bilgi var..

İyide bunların amaçları kredi kartı veya paypal hesapları gibi bilgileri ele geçirmek gibi bişey..

Bunu genellikle ilk üyeliklerde yapılır. Girilen verilerin doğruluğunu ve bir kişinin çok fazla kayıt açmasını engellemek için.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Peki aboneliğimi nasıl iptal edebilirim ? Numarayı arıyorum hala kontor al diyor bana.

baran83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki aboneliğimi nasıl iptal edebilirim ? Numarayı arıyorum hala kontor al diyor bana.

aynen bendede aktif uyelik yanliz halen kontur al diyor hayret yani.Skype gir telefonla ara var yukarda ona bas sonra abonelikleri gor de sonra bir sayfa acilacak sonra sag tarafta sinirsiz dunya var (neresi sinirsizsa cogu ulke yok )neyse oraya bas abonelikleri iptal et de kandirmayacalisiyor kanma tesekurler iptal et de :)

Son mesajlar