SkyDrive'dan 500 MB Alan

Bu konuyu okuyanlar

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Windows Live'ın hizmeti olan SkyDrive'ın nasıl alındığını ve nasıl kullanıldığını bu animasyonda anlatıyoruz. İzleyin, 500 MB alan sizin olsun.

İnternette, dosyalarınızı saklamanızı sağlayan hizmetlerden biri olan SkyDrive'dan önce 4Shared ve DivShare'dan bahsetmiştik. Her birinin birbirine karşı avantajlarının bulunması nedeniyle seçim yapmakta bizi zorlayan bu iki hizmete şimdi de SkyDrive'ı dahil ediyoruz. SkyDrive'ın kullanıcılarına 500 MB gibi bir alan ayırmasını tabii ki avantaj olarak görmüyoruz. Çünkü daha fazla alanı ücretsiz olarak veren hizmetlerin bulunduğunu biliyorsunuz. Avantaj olarak gördüğümüz ise; SkyDrive'da paylaşıma açtığınız dosyaları MSN Messengerınızdaki kişilerin görebilmesi. Dahası animasyonda...

Animasyonu İzleyin

:: Windows Live SkyDrive'ın nasıl kullanıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

Bilgi İçin: Windows Live SkyDrive
Hazırlayan: Volkan Taş
SDN - http://shiftdelete.net

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
SkyDrive'da paylaşıma açtığınız dosyaları MSN Messenger'ınızdaki kişilerin de görebilmesi.

bu nasıl oluyor ben bunu anlamadım

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Güzel makaleyi zaten okuduğum da (daha öncekini) zaten yapmıştım ben

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
AtakaN dedi ki:
SkyDrive'da paylaşıma açtığınız dosyaları MSN Messenger'ınızdaki kişilerin de görebilmesi.

bu nasıl oluyor ben bunu anlamadım
Paylaşıma açtığın bir klasör var diyelim. Arkadaşına o klasörün]
Not:[/b] Linki yolladığın kişi live hesabı ile giriş yapmadıysa ilk önce oturum açma sayfası geliyor.

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben ne yaptıysa olmuyor
You need permission to use Microsoft online services.

Before you can sign in and use Microsoft online services, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.

* I'm an adult. Why am I seeing this page?

After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, [email protected].

Parent: To give or deny your child permission to sign in and use Microsoft online services, click Get Permission Now.
bi kaç sayfa devam ediyorum
en başa dönüyor ....

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
şimdi msn yi açamıyorum.
lütfen yardım edin

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Yaşını küçük falan mı gösterdin?

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Teşekürler Down (Volkan Taş) Ağabeyime
images

buketbarazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb ben bolge ayarlarini yaptim ama hala bolge desteklemiyor diyor/vista kullaniyorum ilgisi varmi

qutoxy

Asistan
Reaksiyon puanı
11
bende de aynı sorun oldu ama ben xp kullanıyorum

FoReVeR KaaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar msn nhata veriyor açmıyor...çok ugrastım yapamıyorum..bu konuda deneyimli birisi varsa yardfımcı olursa sevinirim..

You need permission to use Microsoft online services

bu kids password hesabının windows live messenger kullanma izni yoktur diyor..

şimdi arkadaslar sizde BÖLGE AYARLARINIZI degiştirirken dikkatli olun msn kitlenebilir...

msn adresim @hotmail.fr şeklindedir fransa oldugundan oldu belkide buun düzeltmenin yolunu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..

Son mesajlar