Sizin Televizyon Markanız?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sizin Tv Markanız?


  • Kullanılan toplam oy
    75

ALPARS

Profesör


Sizce hangi televizyon markası?
Oy verirken malzeme kalitesi,servis vb. durumları göz önünde bulunduralım.
 
ben vestel kullanıyorum, hiç kimsenin kızından aşağı değil! :)

tam 12 yıl oldu, tornavida yüzü görmedi.

haline bakılırsa sanki bir o kadar daha "hayattayım" der gibidir! :)
 

ahmeta

Profesör
Bence de LG ben 42LW650S (2011 model) TV kullanıyordum, TV geçen ay sonun da arızalandı ve LG Türkiye sağolsun TV 2012 model daha yeni bir TV ile değiştirdi, geçen Cuma günü sıfır paketinde getirip kurdular.
 

kosasker

Profesör
Elektronik işi şans işidir. Geçen yıl televizyon almak için aranırken, arkadaşımın 4 defa aldığı yabancı menşeili televizyonların üst üste bozuk çıkmasına şahit olunca vestel aldım. 4 defa alınan televizyonların evde bozuk çıkması okuyunca inanılmaz görünse de, evet böyle bir şey oldu. 2 defa sony aldılar, daha sonra da lg ve samsung. Hepsi de evde bozuk çıktı. En sonunda bu işi erteleyip, birkaç ay sonra aldılar.

Diyorum ya elektronik şans işi. Meğersem benim aldığım seride, bilinen bir sorun varmış. Televizyonu aldıktan bir ay sonra servisi aradım ve sağolsunlar, 2 günde parçasını değiştirip teslim ettiler.

Diğer marka fullhd modellerle karşılaştırıyorum, kesinlikle aldığımız vestelin paneli, görüntüyü çok çok iyi yansıtıyor. Sanırım LG panel kullanıyorlar.
 

-Hewal-

Dekan
Eski moda tüplü 70 ekran di galiba vestel, bozulmayana kadar eve yeni teknoloji girmeyecek bozulursa hemen bir tane smart tv alacağım.
 

oraycan

Doçent
Lg kullanıyorum gayet memnunum

Lg47LM640S kullanıyorum ailecek 3d mizide izliyor maçlarımızıda izliyoruz

hele 3d filmler çok ayrı bi keyif oluşturuyor
 
arkadaşlar bizde lg var çok güzel ama vestel i ezmeyin türk malı diye adamlar cidden çok kaliteli yapıyor bizim televizyon 21 yıllık 55 ekran :D "vestel efsane" modeli sadece 2 kez tamire gitti ve renklerinde 1 solukluk yok cidden vestel iyi
 

mustang

Dekan
Evimde bir 66 birde 94 ekran Lcd tv var.İkiside Vestel Marka.
Büyük tv 6 yıl oldu alalı,sorunsuz kullanıyorum.
 

Son mesajlar

Üst