Sizi gülmekten kıracak yüzyılın en komik salaklıkları

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bu salaklıkları taaa 2005te mynetten açtığım sitemde yayınlamıştım şimdi rastgele tekrardan gördüm işte yüzılın salaklıkları :D

Gökyüzünün Anahtarı:
------------------------
Beş yaşındaydım. Hava bir açıp bir kapanıordu. Annem de şaka olsun diye "şu gökyüzünün anahtarı yere düşmüş" dedi. Ah benim salak kafam. Ben de bunu gerçek sanmaz mıyım. Heryerde kayıp anahtarı aramaya başladım. Eve gelirken yerde bi anahtar buldum, hemen anneme gösterdim. "Anne bak gökyüzünün anahtarını buldum" Zavallı annem oğlunun bu kadar salak olduğunu öğrenince bayağı bir sarsılmıştır herhalde. Üstelik daha da salakçası "Gökyüzününün Anahtarı" diye getirdiğim anahtar benim bir gün önce kaybettiğim anahtarmış.

Sus ve Beni Dinle:
-------------------
Geçen gün kız arkadaşımla telefonda konuşuyordum ve tartıştık. Kız arkadaşım habire konuşuyordu. Ben de sinirle "şimdi sen sus, ben konuşucam" dedim. Uzun süre konuştum. Karşıdan hiç ses gelmiyordu. Meğerse şarjım bitmiş, kendi kendime konuşup durmuşum. Sonra tekrar ardım ve "benim telefonum ne kadar zamandır kapalı" diye sordum. Aldığım cavap 45 dk oldu. Tabi koptum...

Sigaranın Zararları:
--------------------
Babam grip olmuştu ve burun akıntısının önüne geçemiyordu. Sonunda çareyi burun deliklerine peçete sıkıştırmakta buldu. Bir süre sonra sigara içmek istedi. Çakmağı alıp sigarayı yakayım derken burnundaki peçeteleri tutuşturdu. Artık gerisini siz düşünün...

Mikroplarla Mücadele:
--------------------------
Küçükken oyle saf ve temizmişim ki anlatamam. Feneri gözümün içine tutup gözümdeki mikroplar doktor baktı sansın ve kaçsınlar dıye düsünuyordum.. Bir keresinde de ablamın bir salaklığına şahit oldum.. Ablam ruyasında motoksiklete bındığını sanıp aynnn aynnn derken ruyasında megerse gercek hayatta altına sıçıyormuş...

Evde Tek Başına:
------------------
Geçen sene ailem köye gitmiş ve ben de yalnız kalıcam diye tutturmuşum. İlk defa evde yalnız kaldım. Uyuyamıyorum, korkmaya başladım. Sabah saat 4-5 arası bir ses. Evde birileri varsa falan diye korkudan titriyorum. Sonra bir nefes alıp verme sesi belirgin bir şekilde. Eyvah dedim ses gittikçe arttı. Ben panikledim, "kimsen çık lan korkmuyorum senden" dedim. Sonra adam ortaya çıktı: "Allahu ekber Allahu ekber" Meğer hoca nefes egzersizi yapıyormuş sabah ezanını okumak için:)))

Bir Tam Bir de Hayvan Alırmısınız:
--------------------------------------
O yağmurda minibüs durağında bekleyen karı-koca minibüse bindiler. Kavgalı oldukları her hallerinden belliydi. On beş dakika sonra kadın şöföre parayı uzattı."Burdan bir tam bir de hayvan alır mısınız? " Şoför az daha kaza yapıyordu!!!

Daha Sessiz Olur Musun:
-----------------------------
İnternet cafede msn'den arkadaslarımla konusuyorum. Bir taraftan da Ceza'nın "ceza sahası" parcasını dinliyorum ve sesim cıkmadan sadece dudaklarımı oynatarak şarkıya eşlik ediyorum. Taki yan masadaki kız, "biraz daha sessiz soyler misin?" diyene kadar. Meğer bağıra cağıra şarkıyı söylüyormuşum. O anda anladım ki dünyanın en salak insanı benim

Vardiya Amiri İbelik Yapıyor mu:
-----------------------------------
Fabrikada çalışıyorum. Salak bir arkadası baska bölüme gönderdiler. Arkadaş makine basında oturan adamla muhabbet ediyor. Samimiyeti ilerlettiğine ikna olunca da adama diyor ki, "Abi burada işler nasıl, vardiya amiri ibnelik yapıyor mu?" Adam ne dese beğenirsiniz "Hayır, ben kimseye ibnelik yapmıyorum." Meğer adam zaten vardiya amiriymiş. Tabi salak arkadaşım aynı akşam işten kovuldu :))

Hepsi bu kadar.. e-salak.comdan almıştım o zamanlarda ^^