Sizce yeni Opel Astra nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Honda civic e bak istersen. Şahsen çok beğeniyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm yeni kasa opel astra heçbek almak istiyom ama 1.3 95bg 190 tork
acaba kullanıcı arkadaş lardan bilgi alabilirmiyim şuan da astra 1.6 clasik 2004 lpe geli kullanıyorum çukmemmunum ama sıkıldım 5 yıldır bende daha önçeleri fokus kullandım iki araç hiç bana astra nı tadını vermedi inanın ki astra lp kullnamama ramen fokus benzinli bana yetemiyor sizce yeni kasa astra da aynımıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar opel o kasaya göre küçük motora sahip araba uzun yolda ve özellikle yokuşlarda can sıkıyo motoru arabayı zor tartıyo :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
ya herkez otomobil profösörü olmuş konuşuyor klavyenin başına geçip ahkam kesmenin bi alemi yok opel orta sınıfa hitap eden bir marka paran varsa git audi mersedes al kardeşim ben 20 gün öne 1.4 turbo motor sport yeni astra sedan otamatik vites araba aldım inşallah kazasıs belasız kullanırım arabadan çok memnunum yok çok benzin yakıyormuş yok şöyleymiş bu laflar safsata arabayı alırken herhalde sana zorla istemediğin modeli veya seriyi zorla vermiyorlar insan arabanın özelliğini bilerek alıyor bilmediğiniz konuda knuşmayın gülünç duruma düşmeyin herkezin arabası kendine .

Komik olmuş. :) Herkes fikrini söylüyor, forum burası. Hiç konuşmayalım istersen? :D

Şu sorunsuz opel, insignia'ların turbo olmayan modelinin satışını neden durdurdu kaç tane bilen var acaba? :)

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1.4 devri bitti yaa şirketler bile 11 12 13 14 kullanıyorlar artık özel şahsi grubuna giriyorsa madem 48 lira biraz daha bekle güzel 1.6 iyi gider hem ekonomik hem çekişli diğer arçları takip edebilirsin.

şimdiden hayırlı olsun diyorum...

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
38.500 tl den fazlası etmez pahalı araba alırken 100tl nin lafını yapacaksın bu araba çok yakar masrafa sokar benzin sorun değil diyorsan bilmiyorum

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benzinlisi süper ama dizeli alınmaz.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Opelin son modelleri iyi gerçekten

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
param olsada bende alsam :) yeni kasa astranın üzerindeki opel amblemini çıkar audi mersedes bmw ile yanyana koy onlardan aşağı kalmaz süper bir araç

nisanda bu mesajı atmışım :) temmuzda sıfır astra aldım iyimi :) yazımı görünce çok depreştim yaw hey gidi heyyy

Aynen, bende Temmuz sonu almıştım benzinli benzinli biniyoruz ama LPG taktıracağım gibi.

andreoni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, 2013 astra sport düşünüyorum. Stil paket içeriğinde sunroof + bluetooth var. Peki stil paket istemezsek bluetooth olmuyor mu araçta. Ayrıca alınabiliyor mu yada sonradan taktırılabiliyor mu?

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
opel diyince bi durucan düşünücen demek istiyorum ama opel'e haksızlık olur.

arkadaşın dediği gibi astra sport her türlü gideri var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Honda civic e bak istersen. Şahsen çok beğeniyorum...

iş yerinden arkadaş aldı çok uzun gibi ya ne bileyim içi de çok uzun ben uzun arabayı sevmiyorum... ama çok giderli bir araçtır

andreoni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düşünüyorum derken almaya karar verdim ben :) stil paket için 2000 tl verilir mi bilemedim. İlk aracım olcak. Sunroof istemiyorum. bluetooth işe yarar bir şey araçta olsun istiyorum. Ayrıca mi taktırmak gerekiyor. Eğer öyleyse kaça malolur . Teşekkürler şimdiden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cıtröen neymiş parçası bulunmaz tenekenin ta kendisi Abi alaacaksan opel vw toyota ford alacan tenekeye boş para vermeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
opel vw toyota den vazgeçmeyin kullanırken de keyif satarken de..!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni opel astra sedanı aldınızmı? Bende almayı düşünüyorum. Eğer aldıysanız araç ile ilgili görüşlerinizi paylaşırmısınız. Teşekkürler

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Ben aldım memnunum, şu an 42.000 TL sıfır km si.
Gerçi beklentilere de bağlı, ne umuyorsun?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
passat 1.4 122 beygir comfort veya yeni opel astra sedan 1.4 t. 140 beygir cosmo kararsız kaldım karar veremiyorum. Passatın genişliği kalitesi ama o yüksek fiyata eksik opsiyonları, yeni astra sedanın basık ve dar oluşu ama düşük fiyata full opsiyon ve özelliklere sahip olması arkadaşlardan kararım için tavsiyeler bekliyorum.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Deneme sürüşü yap hangisine için daha çok ısınıyorsa onu al derim.

VW lerin bakım masraflarını ve genel OPEL algısını da göz önünde bulundurabilirsin.

OnLT

Müdavim
Reaksiyon puanı
149
Çok yaktığını duydum. Focus, Golf tercihim.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben astra cosmo 140 hp 1.4T aldım. Aracım full. Navigasyon tv geri görüş cam tavan vs. 55000 tl ödedim. Yakıt a gelince ben biraz da arabayı yeni aldığım için basiyorum ama normal de 11 lt civarında dolanıyor. Tek depo ile şehir içinde 600 km civarı gidiyor. Ama en güzeli araç dururken gazı köklediğinde araç direk 120-130 km/h görüyor. Yani piyasadaki çoğu araca kafa tutarsin

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
opel kullandım. hem vectra hem de astra sahibi oldum. opelden uzak durmaya yemin ettim. sürekli saçma sapan arızalar ve hatalar verip duruyor. parça pahalı gerek yok.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Ankara da reis den. Ama benim arkadaşım orada. Dolayısıyla ucuza ve 1 haftada teslim alma şansım oldu

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Honda Civic varken hiç biri alınmaz bence :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
accent eraymış bırakın allah aşkına 0 alsan 2 senede dökülür .opelle kıyaslanamaz bile

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yıldız al o olmassa bmw olmassa 4 yuvarlak o olmassa ww al başka ne diyim

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
güzel araçtır ama 3 sene sonra her tarafından ses gelmeye başlar.içeri çok ses alır.
almanların en kötü arabasıdır.zaten herifler de hep yurtdışına satıyorlar :D

Son mesajlar