Sizce Witcher 3 Orta ayarlarda oynanabilecek bir oyun mu?

Sizce Witcher 3, 2020 yılında oynanabilecek bir oyun mu?

• Kesinlikle oynanılabilir

Kullanılan: 4 100.0%
  • ...'den dolayı zorluk yaşayabilirsin (Yorum olarak belirtin)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Asla oynanmaz

• ...' özelliği güzel ama ...' sıkıntılı (Yorumlarda belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Gordrhain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benchmarklara baktığına göre Herşey Medium'da 50 FPS alıyorum. Sizce bu oyuna başlamak için bu grafikler iyi mi yoksa sistem toplayınca mı başlamalıyım?
(Aşırı grafik takıntılı değilim ama eğer çok göze batacak şekilde kötüyse sorun olabilir)
Oyunu tavsiye eder misiniz?
Ne kadar bir oynanış sağlar?
Çok fazla terim ezberlemem gerekiyor mu yoksa belli başlı vuruşları ya da hareketleri bilsem yeterli olur mu?
Witcher 1 oynamadım
Witcher 2'de - yaşayanlar varsa bilirler - gayet yüksek sisteme sahipken düşük FPS verme olayı vardı. (Steam'den orijinal) bu sorun yüzünden oynayamamıştım ve birazda sıkıcı gelmişti.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
eski laptobumda low 720p oynamıştım ve hiç sorun olmamıştı. Diğer konuya gelirsek witcher 1>witcher 3> witcher 2. Hikaye olarak.

• Beğen
Reactions: bwr

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Oyun güzel , fps sorunu yaşamadım , o ayarlarda gayet iyi.
Oyun kendini tekrar etmiyor ama sıkıcı görevler yok değil. Bazı sinir bozucu şeyler oluyor görevlerde örneğin bir görevi yapmak için onlarca farklı işle uğraşmak yoruyor artık bitsin şu görev bıktım dediğim oldu fakat 3-4 görev için geçerli bu.
Oyunu oynamak kolay , gelişme silah vs vs zamanla rahatlıkla öğrenilir. Tavsiyem paranızı ve yetenekleri düzgün ayarlamanız. Çünkü bol kesede dağıtmıyorlar (en azından en başta). Oynatacaksanız da goty versiyonu oynayın.
150-170 saatte bitiyor tüm yan görevler dlcler dahil , tadını Çıkarmak isterseniz 250 saati bile bulur.
çok fazla terim ezberlemelik bir şey yok , oyunun başlarında yaratık külliyatına ihtiyaç duyulabiliyor , ilerleyen zamanlarda ona da ihtiyaç kalmıyor.
Kısacası Alınır oynanır. Üstüne bide skyrim 5 oynanır :)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bin kere söyledim binbirinci defa yine söyleyecem. Skyrim 5 diye bir oyun yoktur. O oyunun tam adı The Elder Scrolls V: Skyrimdir.

Poteyton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 1280 çözünürlükte en düşük ayarlarda ağzım açık bitirmiştim.Atmosferik ışıklandırması çok iyi oyunun,istediğin kadar kapat yine de o gün batımına düşüyorsun.Artık arkaya gradientli jpeg mi attılar bilemem.Her türlü tadını alırsın ama ne kadar yüksek o kadar iyi tabi.Optimizasyonu da gayet iyi ben bile oynadığıma göre.Hikayeleri tatlı ama asıl olayı oynanışı bence.Pişman olacağını zannetmem terim bilmene filan da gerek yok oynadıkça kendin okumaya başlayacaksın zaten(eğer sararsa).

Not:A plague tale de farkettiğim % lik oranla çözünürlük düşürme seçeneğiyle oyunu tablo gibi oynamıştım(muhteşemdi) ve ultra grafikleri gördüğümde yadırgamıştım :D İnsan fakirliğe bile bağlanıyor