Sizce Türkiye'de arınma gecesi olsa neler olurdu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
91
Arınma gecesi de bı film bilmeyenler için
Kısaca bı tanımlıyım yılda bir gün bir gece
12, saat boyunca tüm suçlar yasal oluyo cinayette dahil tüm suçlar ve arınma gecesinde polis,hastana vb yerler hizmete kapalı

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
12, saat boyunca tüm suçlar yasal oluyo cinayette dahil tüm suçlar ve arınma gecesinde polis,hastana vb yerler hizmete kapalı
Herkes ps5 series x rtx 3090 i9 ryzen 9 64 GB ram iPhone 12 pro max mi10tpro s21 ultra Z fold 2 (yada 3) mate40 pro alırdı yada kizlar yüzük alirdi

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
  • Cinayetten çok tecavüz olaylarının yaşanacağını düşünüyorum.
  • Çoğu aracın kaskosu yok çok fazla maddi zarar olacaktır keza çoğu evin ve dükkanın da kaskosu yok.
  • Bunu fırsat bilen sigorta firmaları fırsatçılık yapacak ve çok yüksek meblağlar isteyecekti.
  • Bir sürü terör olayı gerçekleşirdi.
  • Mülteciler çok fazla olduğu için Türklere karşı bir gruplaşma oluşurdu ve toplu katliamlar düzenlenirdi. (Örnek olarak zamanında ermenilerin türklere yaptıkları gibi)

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
türkiyede olsa;
sanırım adalardaki atları kaçırırım ve onları ordaki hayattan yasal bir şekilde kurtarmış olurum. sonra bir müzeden eski bir silah kaçırırım. sonrada arkadaşlarla atlara binip müzeden aldığımız silahları çekip şehirde rdr2 oynarım
singapurda olsa sanırım cart curt çak çak sesi 10 km öteden duyulacak şekilde sakız çiğnerdim :d.
bilmeyenler için:
singapurda sakız çiğnemeyi bırak bulundurmak bile yasak.

Reaksiyon puanı
646
Benim tüfeğim nerdeydi ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

türkiyede olsa;
sanırım adalardaki atları kaçırırım ve onları ordaki hayattan yasal bir şekilde kurtarmış olurum. sonra bir müzeden eski bir silah kaçırırım. sonrada arkadaşlarla atlara binip müzeden aldığımız silahları çekip şehirde rdr2 oynarım
singapurda olsa sanırım cart curt çak çak sesi 10 km öteden duyulacak şekilde sakız çiğnerdim :d.
bilmeyenler için:
singapurda sakız çiğnemeyi bırak bulundurmak bile yasak.
peki ya sakız çiğnemeye dalıp arınma gecesinin bitiminde de sakız çiğneseniz