Soru Sizce Tipim Çok Kötü Mü?

Bu konuyu okuyanlar

talhadinc61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu aralar psikolojim acayip derecede bozuk, bozuk olmasının bir nedeni de tipim. Bu konuyu açmak biraz saçma gibi oldu ama başka soracak bir yer bulamadım, kime sorsam tipinde ne var falan diyor. zaten yüzüme karşı çok çirkinsin de demezler beni rencide etmemek için. Aynaya bakınca tipimi nedense anlayamıyorum, çirkin miyim değil miyim diye öyle boş boş bakıyorum. Belki de gerçekten çok kötü bir tipim vardır. Benim iyiliğim için lütfen gerçekten doğruları söyleyin. Bu konuyu okuyan herkes lütfen fikrini belirtirse sevinirim. Çok kötüyse lütfen çok kötü deyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu aralar psikolojim acayip derecede bozuk, bozuk olmasının bir nedeni de tipim. Bu konuyu açmak biraz saçma gibi oldu ama başka soracak bir yer bulamadım, kime sorsam tipinde ne var falan diyor. zaten yüzüme karşı çok çirkinsin de demezler beni rencide etmemek için. Aynaya bakınca tipimi nedense anlayamıyorum, çirkin miyim değil miyim diye öyle boş boş bakıyorum. Belki de gerçekten çok kötü bir tipim vardır. Benim iyiliğim için lütfen gerçekten doğruları söyleyin. Bu konuyu okuyan herkes lütfen fikrini belirtirse sevinirim. Çok kötüyse lütfen çok kötü deyin.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Kayıt olurken yaşını 17 yapmışsın ama muhtemelen 14-15 yaşlarındasın. Merak etme tipin iyide olsa kötüde olsa bunun ilerde bi manası olmiyacak.Önemli olan ailen ve huzurun annenle babanla huzurlu bi yaşam sürdürüyosan ve 1-2 tane güvenebileceğin sağlam arkadaşın varsa tipin hiç bi önemi yok.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Fotoğraf yok ki.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Tipin nerede? :D ahdhhdhaha
10 üzerinden puanliycaktım ama foto yok.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Aynen fotoğraf yok???????????
konu sahibi tip.png

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Utanıyorsa bana yollasın özelden. ?
Adama konu içinde kayarsam güzel tipi var demek.
Üyeliğimi banlatırsam, selam verecek durumda değil demek.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Evet, küçük bir araştırma ile arkadaşın tipini buldum. Karşınızda işte o merak edilen yüz!

Düzenleme: Fotoğraf yüklenmedi, fotoğrafı merak eden varsa şuradaki konudan fotoğrafa ulaşabilir. Arkadaş sonradan hatasını fark edip ikinci konusunu açmış.
Sen Meraktan duvarı delersin. ???

Ben unuttum adamın o konusunu mesaj yazsam bile ?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Sen Meraktan duvarı delersin. ???

Ben unuttum adamın o konusunu mesaj yazsam bile ?
Arkadaşın forum macerası epey üzücüymüş. İlk olarak tipini beğenmediğini söylemiş, derdini anlatıp konu açmış. Biz de ''Tipin nerede?'' demişiz. Sonrasında konuyu kopyalayıp fotoğrafını koymuş, biz de ''İyi.'' demişiz. Fakat yeterli değil! ''Asosyallikten Nasıl Kurtulurum?'' diye konu açmış, yardım istemiş. Sonrasında ''Çok Yalnızım'' diye konu açıp onlarca satır derdini anlatmış. Arkadaş şu an nerede, ne yapıyor meraktayım. Şimdi arkadaşı bütün sosyal platformlarda bulmayı isterdim fakat üşenirim ona ben. Ne de olsa uyumam lazım.

Uyuyabilirsem. Meraktan uyuyamam büyük ihtimalle.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Arkadaşın forum macerası epey üzücüymüş. İlk olarak tipini beğenmediğini söylemiş, derdini anlatıp konu açmış. Biz de ''Tipin nerede?'' demişiz. Sonrasında konuyu kopyalayıp fotoğrafını koymuş, biz de ''İyi.'' demişiz. Fakat yeterli değil! ''Asosyallikten Nasıl Kurtulurum?'' diye konu açmış, yardım istemiş. Sonrasında ''Çok Yalnızım'' diye konu açıp onlarca satır derdini anlatmış. Arkadaş şu an nerede, ne yapıyor meraktayım. Şimdi arkadaşı bütün sosyal platformlarda bulmayı isterdim fakat üşenirim ona ben. Ne de olsa uyumam lazım.

Uyuyabilirsem. Meraktan uyuyamam büyük ihtimalle.
Takıntılı adamlara takma derim. Zamanla düzelir sadece ergenlik sorunları ?

Konu sahibi beni bağışlasın ama hayatı oluruna bırakmak gerek.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Takıntılı adamlara takma derim. Zamanla düzelir sadece ergenlik sorunları ?

Konu sahibi beni bağışlasın ama hayatı oluruna bırakmak gerek.
Birazcık meraktan Instagram ve Facebook profillerini buldum. Tek bir fotoğrafı var, kayakta çekilmiş. Gözlüklü falan. Başka platformlara bakmaya gerek duymadım. :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
İp adresini de bul bana söyle. Direk bilgisayarına dalıcam yeni resimlerini çıkarıcam.

Telefon numarasını da bulursan ara biraz muhabbet et yazıktır günahtır adam orda çok dertli olabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Merakımı giderdiğiniz için sağ olun. Artık geceleri arkadaşın yatağında Galatasaray mı yoksa Göztepe yorganı mı var onu düşünücem.
Ya Beşiktaş çıkarsa?

Ben Kırmızı güllü yorganı olduğuna iddiaya girerim. Kaybedersem bugün yorgansız uyuyicam.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
tipin için yorum yapacam da tipini bulamadım nerde tipin ??

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
sana öyle geliyodur hacı.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Sana vereceğim tek cevap şu;senin tek bir sorunun var o da özgüven.Git bir hobi edin,spora başla,konuşmayı kaynatmayı öğren,çenen laf yapsın muhabbetin sarsın bunun için çabala,erkek adam gibi vur masaya dağıt ortalığı gör bakalım kalıyor mu içinde bu kuruntular.Benimde böyle düşündüğüm zamanlar olmuştu,çokta yakışıklı olduğumu söyleyemem.5 yıllık bir ilişkim oldu ve uyuşmadığımız için bitti.Sana yemin edebilirim ki bu işler karizma mevzusu.Muhabbetin saracak,erkek kadın farketmeksizin bir ortamda millet seni isteyecek,başkan nerdesin takılalım diyecek,kızlar takılmak isteyecek,baban her işte sana danışacak,öğretmenin seni ciddiye alacak.Kısaca her şey senin kendine ne kattığınla önemli.Bak mesela ünlülerin hemen hemen hepsi ünlü olmadan önce çok çirkinlerdi,ama kendilerine bir şeyler kattılar bu günlere geldiler,vucudunu çok takanlar estetik yaptı, bunları takmayanların karizması yetiyor zaten.Başkan bol şans.
images.jpeg

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
@talhadinc61 kardeşim sen hobi edin spora git gez dolaş eğlen ama bunu yaparken tadında yap hayat tadında güzeldir.

Ama konuşmayı sakın kaynatma...
Masaya gerektiğinde vur ama öyle erkek adam ortalığı dağıtmaz aksine toparlar sorumluluk sahibi olur.Unutma hayatta hatta her zaman birşeyin yada çoğu şeyin sorumluluğunu kaldıranlar başarılı olur.Bu hayatta ne kadar sözününeri karakterli ve başarılıysan o kadar önemserler.Çünkü sorumluluğu kendine güvenenler alır.

Bak ben başarılıyım her yerde murat bey derler.Mesela benim bir müşterim bankadan kredi çekecekti.Emlakçıya dedim benim bankaya gelmeme yada aramama gerek yok.Siz bankaya gidin hiçbirşey demeyin tapuda benim ismimi görünce kredi kendiliğine çıkacak dedim.

Emlakçı aradı tapunun fitokopisinde senin adını görünce banka şubesi hizaya geçti çay kahve için yemek yiyelim dediler yarın eksper gelecek bu hafta kredi ana merkezden de onaylanır biz murat beyi tanıyoruz biz buradan krediye onayı verdik dediler dedi.

Bu niye böyle onuda anlatayım ben balıkesirdeyken

kocaelinden daire alacak başka bir müşterim işim acil evden atacaklar gel tapuyu yapalım paranı vereyim dedi.Gelecen dedim

Balıkesirde de inşaatta dozer çalışıyor daha 4 günlük iş var benimde paraya ihtiyacım yok.Onlar ev sahipleri ile sorun yaşamasın diye gece 2'de yola çıktım sabah direk tapu dairesine indim.Müşterim adamsın zor zamanda ihtiyacımı gördün dedi.

Bugünde akrabasına aldı bak ben balıkesirdeyim 15 gün beklesin dedim.Sorun yok istersen 45 gün beklesin murat bey adamsın sen dedi.

Bak mesela malzemeci benim amcama sana 5 liralık bile malzemeyi parasını ödemeden vermem ama eğer murat kefil olursa 5 tır malzemeyi gözüm kapalı kapına koyar para felan istemem demiş

Bu arada talha kardeşim alttaki yorumum sana değildir.Kusura bakma

@kosi kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diye bir atasözü vardır.Bu atasözü benim bu yorumuma çok uygun

Son düzenleme:

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
@talhadinc61 kardeşim sen hobi edin spora git gez dolaş eğlen ama bunu yaparken tadında yap hayat tadında güzeldir.

Ama konuşmayı sakın kaynatma...
Masaya gerektiğinde vur ama öyle erkek adam ortalığı dağıtmaz aksine toparlar sorumluluk sahibi olur.Unutma hayatta hatta her zaman birşeyin yada çoğu şeyin sorumluluğunu kaldıranlar başarılı olur.Bu hayatta ne kadar sözününeri karakterli ve başarılıysan o kadar önemserler.Çünkü sorumluluğu kendine güvenenler alır.

Bak ben başarılıyım her yerde murat bey derler.Mesela benim bir müşterim bankadan kredi çekecekti.Emlakçıya dedim benim bankaya gelmeme yada aramama gerek yok.Siz bankaya gidin hiçbirşey demeyin tapuda benim ismimi görünce kredi kendiliğine çıkacak dedim.

Emlakçı aradı tapunun fitokopisinde senin adını görünce banka şubesi hizaya geçti çay kahve için yemek yiyelim dediler yarın eksper gelecek bu hafta kredi ana merkezden de onaylanır biz murat beyi tanıyoruz biz buradan krediye onayı verdik dediler dedi.

Bu niye böyle onuda anlatayım ben balıkesirdeyken

kocaelinden daire alacak başka bir müşterim işim acil evden atacaklar gel tapuyu yapalım paranı vereyim dedi.Gelecen dedim

Balıkesirde de inşaatta dozer çalışıyor daha 4 günlük iş var benimde paraya ihtiyacım yok.Onlar ev sahipleri ile sorun yaşamasın diye gece 2'de yola çıktım sabah direk tapu dairesine indim.Müşterim adamsın zor zamanda ihtiyacımı gördün dedi.

Bugünde akrabasına aldı bak ben balıkesirdeyim 15 gün beklesin dedim.Sorun yok istersen 45 gün beklesin murat bey adamsın sen dedi.

Bak mesela malzemeci benim amcama sana 5 liralık bile malzemeyi parasını ödemeden vermem ama eğer murat kefil olursa 5 tır malzemeyi gözüm kapalı kapına koyar para felan istemem demiş

Bu arada talha kardeşim alttaki yorumum sana değildir.Kusura bakma

@kosi kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diye bir atasözü vardır.Bu atasözü benim bu yorumuma çok uygun
Sen ne cins bir adamsın,ben vur derken adamı şiddete mi yönlendiriyorum yoksa erkek yapısı gereği özgüven gelsin çocuğa biraz gaza gelsin diye mi diyorum? Hepiniz çocukla dalga geçiyordunuz,ne oldu ben adamı ciddiye alınca sende duyarlı beyfendi mi kesildin?

Burada çocuğu zerre ciddiye almayıp, diğer konuda beyfendiye üslüb dersi verdim diye yukarıda bir sürü örtük göndermeli laf sokmuş.Diğer tarafta da dediğim gibi,ağzınız ayrı bir şey anlatıyor,hareketleriniz anlatıklarınızdan bağımsız,yaptıklarınız yaşınızla alakasız zaten.Burada instagram duyarı kasmayacağım ama 15-16 yaşındaki bu çocuk burada psikolojim iyi değil diyor,her an saçma bir şey yapabilir.Sizin nesilinizde böyle bir problem yoktu ama sokakta bir birini dövenleri dahi ayıramadığımız günümüz türkiyesinde sizin basit zannettiğiniz bu durumlar yüzünden 15 yaşındaki insanlar intihar gibi saçma salak şeylere kalkışıyor.Ne oldu sayın duyar bey,2017 den beri forumda olmakla bir şey olmuyor,benim profilimde yazanlar belli gidin okuyun,öğrenci yazdım eğitime dair sorulara forumda cevap verdim hani kanıt istiyorsunuz ya gidin profilime bakın,teknoloji yazdım yeri geldi hem android yeri geldi hem ios hakkında rehber oldum hatta iosta rehber oldum dahi diyemem çünkü çoğu yazım android üzerine yazdım,duyarlı vatandaş yazdım burada olduğunu gibi çocuğa biraz kendi yaşıtı üslubuyla onu gaza getirecek şekilde özgüven konuşması yaptım 15-17 yaşında hayatta zevk almayan bir çocuğa siz radikaliği öğretmeye devam edin.Bu zihniyetinizi kızınıza anlatmanıza gerek yok enişteniz dahi anlar,insanların aklıyla dalga geçmeyin,fazla özgüven ağzıdan çıkan kelimeleri unutturuyor galiba size.Üzerine basa basa söylüyorum,yaptıkların yaşınla uyuşsun,yoksa bana fonboy demek kolay,MURAT BEY. 2017 den bugüne kadar uzun uzun gönermeli mesaj yazmaya harcadığınız enerjiyle yukarıda olduğu gibi milleti ciddiye almayan, soruya cevap niteliği taşımayan sözde cevaplarınız yerine kızınıza söyleyip genlininize anlattığınız gibi konular açında millet faydalasın. Telefon geldi demekle android piri olunmuyor,mevzu yararlı cevap konusuna gelince bana ders verirsin,ben yazılarımda çokça rehber olmaya çalıştım, sen ise s22 ile beyfendilik yolunda ilerlemeye devam et.Bol şans!