Sizce tiktok kaldırılmalı mı ?

tiktok kaldırılmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

alph

Öğrenci
Hiçbir platform tam anlamıyla zeki ve entelektüel insanları barındırmıyor. Tamam madem TikTok boş bir uygulama, Twitter'ı da kapat. Adamlar boş boş dans etmek veya keko senaryoları çekmek istiyorlarsa bırakın kafalarına göre takılsınlar. Ben Instagram'da gezerken bile gerek Reels olarak gerek video olarak karşıma çıkıyor bir sürü TikTok videosu ve bazıları cidden güzel ilgimi çekiyor. Sırf bir kesim bize göre saçma bir şekilde kullanılıyor diye kapatılması saçma olur. Sonuçta bize saçma gelen şeye insanlar kahkaha atıp bayılacak duruma da gelebiliyor. Herkes istediğini yapmakta özgür kalkıp kapatmak veya kısıtlamak biraz saçma olur.

grand_master

Doçent
Cezalı
Hiçbir platform tam anlamıyla zeki ve entelektüel insanları barındırmıyor. Tamam madem TikTok boş bir uygulama, Twitter'ı da kapat. Adamlar boş boş dans etmek veya keko senaryoları çekmek istiyorlarsa bırakın kafalarına göre takılsınlar. Ben Instagram'da gezerken bile gerek Reels olarak gerek video olarak karşıma çıkıyor bir sürü TikTok videosu ve bazıları cidden güzel ilgimi çekiyor. Sırf bir kesim bize göre saçma bir şekilde kullanılıyor diye kapatılması saçma olur. Sonuçta bize saçma gelen şeye insanlar kahkaha atıp bayılacak duruma da gelebiliyor. Herkes istediğini yapmakta özgür kalkıp kapatmak veya kısıtlamak biraz saçma olur.
Hayır kapatılmalı

eternalxs

Öğrenci
insanlar bu tarz durumlarda neden platformlara laf atarlar hiç anlayamam nedense. yahu kullanan yine biziz. tiktok özünden mantıklı bir platform. düzgün kullanıldığı zaman mizahi ve trend öğeleri güzel oluyor. elbetteki sepette biraz çürük meyveler olabilir. yabancıların tiktoklarını genel anlamda seviyorum, herkes mizahi takılıyor; kavga etseler bile sarıyor yani :D lakin bizim ülkede tiktokta dayılar karı kıza sarkıyor, evli kadınlar dans videoları atıyor (bunlar da en az 50+), gençler salak salak, ergence videolar çekiyor işte na'parsın? :D burda platform değil kitle sıkıntılı :(

Arife F`

Asistan
Geçenlerde tiktokta beğeni almak için depremzedelerle alay eden bi kız vardı, o tip sıkıntılı kişilerin dışarıyla iletişiminin kesilmesi lazim bence. Bu da tiktoku kapatmaktan veya gereken moderasyonu saglattirmaktan geçiyor.
[Dedigim tiktok videosu]

daily.Chavo

Profesör
Geçenlerde tiktokta beğeni almak için depremzedelerle alay eden bi kız vardı, o tip sıkıntılı kişilerin dışarıyla iletişiminin kesilmesi lazim bence. Bu da tiktoku kapatmaktan veya gereken moderasyonu saglattirmaktan geçiyor.
[Dedigim tiktok videosu]
Mesaj otomatik birleştirildi:

[Dedigim tiktok videosu]
Kızın amacı dalga geçmek değildi zaten attığı videonun altında yazıyordu.Sizde olabilirdiniz vb. şeyler yazıyordu yani amacı dalga geçmek değil ama benim attığım 2 videoya bakın kadına

SDN Son Haberler

Son mesajlar