Soru Sizce tam kapanmamı mı gelecek?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
İstanbul Teknik Üniversitesi de devam zorunluluğunu kaldırarak, online eğitime geçmiş oldu. İlk kapanma geldiğinde de üniversiteler ilk olarak kapanan kuruluşlar olmuştu. Şimdi de acaba öyle mi olacak?

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Yeni çıkan virüs kapanmaya etken olabilir. Pandeminin ilk zamanlarını hatırlıyorum korku vardı. Şuan umursamazlık var. Bu umursamazlık kapanmaya en büyük etken olabilir.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Ben bundan sonra ülkemiz de bir kapanma olacağını düşünmüyorum. Millet saldı artık dışarı da doğru dürüst maske takan bile yok.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Kapanma veya kurallara uymaz yine insanlar belki maalesef. Bir virüs ölümcül olsa bile niye ciddiye almıyor bu insanlar merak ediyorum. Aklı başında bir insan tedbirli davranır. Her gün Türkiye'de sadece 100'lerce insan halen korona virüsten ölüyor. Bir de Allah korusun 200'lerce olacak gibi. Sanki bitmiş gibi herkes normal hayatına devam ediyor.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bu ülke kapanma falan kaldıramaz daha fazla bizim iyi kötü birikimimiz vardı zorlanmadık pandemide fakat çok kötü olanlar var devlet destekte atmıyor fazla

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bir kere daha kapanma olursa millet ayaklanır adım kadar eminim. Ekonomi kötü insanların kazandığı 3 kuruş para her şey pahalı kıt kanaat geçiniyor herkes bir de kapanmaz olursa hepten kötü olur.

Krolz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben tam kapanma olacağını düşünmüyorum fakat üniversiteler itü'nün aldığı karar gibi karar alabilir yani isteyen yüz yüze isteyende online olarak eğitimine devam edebilir diye düşünüyorum.