Sizce Süper Lig nasıl sonuçlanmalı? Buyrun ankete..

Süper Lig nasıl sonuçlanmalı?

• 1) Kaldığı yerden devam etmeli

Kullanılan: 6 35.3%
  • 2) Bu şekilde sonuçlanmalı

Kullanılan: 5 29.4%
  • 3) Play-Off sistemi uygulanmalı

Kullanılan: 2 11.8%
  • 4) İptal edilmeli

Kullanılan: 4 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sizce süper ligi nasıl sonuçlanmalı?
Lütfen ankete katılım sağlayınız ve yorumunuzu belirtiniz. Teşekkürler..

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
TFF Galatasaray'ın yanında olup başlatacak gibi duruyor ama sonuna kadar karşıyım bu duruma. Eğer ki başlarsa da Beşiktaş çekileceğini duymuştum. Çok doğru bir karar olur, hiç bir şey futbolcuların sağlından önemli değil şu durumda.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
TFF Galatasaray'ın yanında olup başlatacak gibi duruyor ama sonuna kadar karşıyım bu duruma. Eğer ki başlarsa da Beşiktaş çekileceğini duymuştum. Çok doğru bir karar olur, hiç bir şey futbolcuların sağlından önemli değil şu durumda.
Aynen katılıyorum yorumunuza. En azından Haziran ayında başlatılmamalı, Temmuz ayında başlatılacaksa da seyircisiz başlatılsın. Birilerinin lobisi ile şu süreçte bile bunlar oluyor ne diyeyim yani.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kaldığı yerden uygun bir zamanda devam etmesi taraftarıyım.

Komple iptal edilsin diyenler hangi kafa ile diyor onuda anlamıyorum. O kadar toplanan puan var verilen emek var iptal edelim gitsin demekte nasıl bir anlayışsa. ( Bunuda genelde Fenerbahçeli olanlardan duyuyorum nede olsa iddiamız yok GS olacağına bitsin gitsin kafası ile. )
Bir Beşiktaşlı olarak sağlık açısından uygun olduğu bir zamanda dişe diş kora kor oynanması taraftarıyım.

Reaksiyon puanı
16,118
Trabzon Spor'un şampiyonluğunu tanımalılar lig bitmeli Trabzon şampiyon olmalı.

Reaksiyon puanı
16,118
bitmeli yaz sıcağında korona değil sıcaklar öldürmesin...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
bitmeli yaz sıcağında korona değil sıcaklar öldürmesin...

Bunlar ufak detaylar maçlar nede olsa seyircisiz gidip Erzurumda Karsta oynanır Türkiye'nin serin şehirleri seçilir gece 21:00 den sonra oynanır flan ufak şeyler. Diğer 2-3 takıma çok yazık olur tescil etme zaten edemezler...

Not: Sen Fenerlisin dimi ?

1589673207011.png

Reaksiyon puanı
16,118
Trabzonun şampiyon olması daha mantıklı evlerinde oynamak isterler...

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
tabii kide ligi uygun bir zamanda oynatcaklar işine gelen takımlar kabul eder zaten herkes de yok tff trabzonu tutuyo yok galatasarayı tutuyo bu sözleri söylemek geri kafalılıktan başka bir şey değildir ligdeki bütün takımların bazı maçlarda lehine ve aleyhine yanlış kararlar alınıyor ve bir kişinin tuttuğu takıma yanlış ve lehine bir kararı höm yönlöş körör döğöl döğru körör diyip aleyhine yanlış bir karar olduğunda bağıra bağıra söyleniyorlar ve bunu sadece kendilerine dokundukları zaman yapıyorlar atıyorum beşiktaşa bir şey olsa beşiktaşa aleyhine yanlış bir karar verildiğinde fb si gs si sesini çıkartmaz fb ye olsa bjk gs sesini çıkartmaz anca kendilerine dokunduklarında bağırırlar her yanlış kararda takımca bağırsak bak bakalım tff yapıyor mu gene aynı hataları bu yüzden türk futbolu gelişmiyor işte

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ben iptal edilmesi taraftarıyım. Kulüplerde de koronavirüs vakaları var. Sonra da yaz geliyor, yazın maç yapmak çok zor olur.

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Kaldığı yerden uygun bir zamanda devam etmesi taraftarıyım.

Komple iptal edilsin diyenler hangi kafa ile diyor onuda anlamıyorum. O kadar toplanan puan var verilen emek var iptal edelim gitsin demekte nasıl bir anlayışsa. ( Bunuda genelde Fenerbahçeli olanlardan duyuyorum nede olsa iddiamız yok GS olacağına bitsin gitsin kafası ile. )
Bir Beşiktaşlı olarak sağlık açısından uygun olduğu bir zamanda dişe diş kora kor oynanması taraftarıyım.
Duygularımın tercümanı oldun başkan

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Play off oynansın maçlar şifresiz yayınlansın millet toplaşmasın. Sağlık için böyle olmalı bence.

Reaksiyon puanı
10,324
Soruma cevap verirmisin FENERLİSİN dimi ?

hayır Galatasaray'lıyım lider Trabzon olduğu için o...

Demek ki Konfik Fenerli olsaydı mahküm etmiştin bizimkileri! :D

Ama ben de ilk kez Konfike katılıyorum. Maçların oynanmasına falan gerek yok. Oynansa bile kimsenin öyle kolay Trabzondan şampiyonluğu alacağını zannetmem. Boşu boşuna milleti riske atmanın gereği yok.

Ama öyle zannediyorum ki GS bürokrasideki ağırlığını kullanıp yine bazı alicengiz oyunları ile kapkaç yapabilir. :cool: Bu işlerde üstlerine yok valla. :D

Son mesajlar