Sizce Minecraft çocuk oyunu mu?

Minecraft çocuk oyunu mu?

• Kullanılan toplam oy
    57

Bu konuyu okuyanlar

Bal10cuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar sorum anket olarak olacak soru çok basit Minecraft çocuk oyunu mu
Biliyorsunuz ki çoğu kişi Minecraft çocuk oyunu diyor sizce de öyle mi?

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam dediğimiz oyunlar
Fortnite
Roblox
Minecraft
PUBG de velet oyunu oldu. Ana- babalarının telefonlarını çalıyorlar. PUBG'nin yaş ortalaması şuanda 10-14 yaşındaki veletler. Ama PUBG oynayanlara saygım sonsuz.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Hocam dediğimiz oyunlar
Fortnite
Roblox
Minecraft
PUBG de velet oyunu oldu. Ana- babalarının telefonlarını çalıyorlar. PUBG'nin yaş ortalaması şuanda 10-14 yaşındaki veletler. Ama PUBG oynayanlara saygım sonsuz.
Pubg ( Mobile ) diye ayrıntı olması gerekiyordu.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
bence de velet oyuna dönüşüyor mc çünkü yok teamextreme yok apk deerken herkes indirdi bence minecraft iyi bir oyunDU ama veletler batırdı mesela offline veya arkadaşla yan yana hamachi ile ya da diğer yöntemlerle bağlanılırsa hala eski tadını alabiliriz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam dediğimiz oyunlar
Fortnite
Roblox
Minecraft
sorma hocam 12 yaşında kuzenim var PUBG oynamak için teyzemin telefonunu alıyor 8 yaşındaki kuzenimi de buna alet ediyor gördükçe teyzeme kızıyorum

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Düşük sistem isteyen oyunların hepsi velet oyunu oluyor fortnite'ı çocuk oyunu olarak görmüyorum aslında gerçekten beceri isteyen bir oyun ama sistem gereksinimi düşük olduğu için 100 kişiden 60'ı velet. Pubg ise hem çok zor olduğu için hemde yüksek sistem gereksinimi olduğu için veletlere hiç denk gelmiyorum güzel bişey bu.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Düşük sistem isteyen oyunların hepsi velet oyunu oluyor fortnite'ı çocuk oyunu olarak görmüyorum aslında gerçekten beceri isteyen bir oyun ama sistem gereksinimi düşük olduğu için 100 kişiden 60'ı velet. Pubg ise hem çok zor olduğu için hemde yüksek sistem gereksinimi olduğu için veletlere hiç denk gelmiyorum güzel bişey bu.
ben online oyun oynamayı sevmiyorum ama oynarsam arkadaşlarla internet cafede cs 1.6 oynarız onun dışında hiç oynamam
ben PS4 kullanıcısıyım daha çok hikaye oyunları oynarım örneğin Uncharted,Tomb Raider gibi oyunlar
edit: En son Spider-Man'i bitirdim tavsiye ederim

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
ben online oyun oynamayı sevmiyorum ama oynarsam arkadaşlarla internet cafede cs 1.6 oynarız onun dışında hiç oynamam
ben hikaye oyuncusuyum Uncharted,Tomb Raider gibi oyunlar oynarım
edit: Ben PS4 kullanıcısıyım
Başta PS4 deseydin yeterliydi zaten ?

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Eskiden çocuk oyunu idi ve çok oynanmıyordu gta rp gibi birden yükseldi boş içerik üreten herkes minecrafta başladı.

Bal10cuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cevaplar için teşekkürler iyi forumlar ??❤️

Reaksiyon puanı
191
Minecraft'ın konsept bakımından velet oyunu olmasına imkan yok.
Dünyanın tamamen bloklardan oluşması ve modlanabilmesinden dolayı nasıl isterseniz o şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Kızıltaş makinelerinden tutun, mimari yapılar yapmaya kadar her türlü amaç ile oynayabilirsiniz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Emin MİSİN ? ORKUNDAN ÇALDIĞI İÇERKLERİN HADDİ HESABI YOK
PewDiePie'yi saymamışsın:D. bir kere adamın vidolarından hiçbiri kendine ait değil kapakları bile çalıntı içerikler zaten kopyala yapıştır. :D orkun ışıtmak ta çakma bir kere tek orijinal küçük kanallar büyük olanları onlardan çala çala büyüyorlar fakat en iyisi ruh içen et bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minecraft'ın konsept bakımından velet oyunu olmasına imkan yok.
Dünyanın tamamen bloklardan oluşması ve modlanabilmesinden dolayı nasıl isterseniz o şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Kızıltaş makinelerinden tutun, mimari yapılar yapmaya kadar her türlü amaç ile oynayabilirsiniz.

sendeki o slot işlemcilerden kalma pc kaldırıyor mu ki?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
oyunun sistem gereksinimleri çok yüksek...
Mesaj otomatik birleştirildi:

cs 1.6 ya da half life gibi olsa hadi neyse xd

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar sorum anket olarak olacak soru çok basit Minecraft çocuk oyunu mu
Biliyorsunuz ki çoğu kişi Minecraft çocuk oyunu diyor sizce de öyle mi?
Bir oyunun kitlesinin çoğunluğu çocuk olması onu çocuk oyunu yapmaz bence değil