Sizce iphone 7 plus mı ? Huawei p10 plus mu?

Bu konuyu okuyanlar

hknarlsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan ki telefonum galaxy j5 (2015), ve aklımda yazından beri iphone'ye geçiyim diyodum. Bu aralar tam geçecekken yavaşlama sorunu filan çıktı apple iyice bozdu... Eski modeller diyolar iphone 6 filan ama bazıları bunu kullanıp yeni modeller de yavaşladı felan diyo ne kadar doğru yanlış bilmiyorum çok kararsızım... Alacağım telefon beni 3 - 4 sene götürmesi gerekiyor.... Bi de bu p10 plus suya dayanıklı değil ama böyle banyoda dolaba koyuyum müzik dinleyim felan sorun çıkarırmı ? Yani şuan j5 de de yok ama banyoya giriyorum telefon ıslanıyoda ama bişey olmuyo.. P10 da da olmaz diye düşünüyorum.. Lütfen yardımcı olursanız senivinirim... Bide cidden kullananlar yorum yapsın şimdi burda sırf apple düşmanı diye kötülemeyin 7 plusu yada appleciyim diye p10 plusu.. Ciddi bilenler yorum yapsın lütfen. Şimdiden teşekkürler..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu fiyatlara daha iyi cihazlar var Samsung'lar bir kenara HTC U11 XZ premium vb.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Şuan ki telefonum galaxy j5 (2015), ve aklımda yazından beri iphone'ye geçiyim diyodum. Bu aralar tam geçecekken yavaşlama sorunu filan çıktı apple iyice bozdu... Eski modeller diyolar iphone 6 filan ama bazıları bunu kullanıp yeni modeller de yavaşladı felan diyo ne kadar doğru yanlış bilmiyorum çok kararsızım... Alacağım telefon beni 3 - 4 sene götürmesi gerekiyor.... Bi de bu p10 plus suya dayanıklı değil ama böyle banyoda dolaba koyuyum müzik dinleyim felan sorun çıkarırmı ? Yani şuan j5 de de yok ama banyoya giriyorum telefon ıslanıyoda ama bişey olmuyo.. P10 da da olmaz diye düşünüyorum.. Lütfen yardımcı olursanız senivinirim... Bide cidden kullananlar yorum yapsın şimdi burda sırf apple düşmanı diye kötülemeyin 7 plusu yada appleciyim diye p10 plusu.. Ciddi bilenler yorum yapsın lütfen. Şimdiden teşekkürler..
Güzel kardeşim Eğer donanım tasarım olarak istersen p10 plus derim ama güncelleme uzunluğu dersen 7 plus akıllı güncelleme ile uzun süre kullana bilirsiniz batarya olarak pişman olmazsınız ama yanın da bir ıpad şarj aleti Almanızı öneririm yoksA şarj etmek işkence

hknarlsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel kardeşim Eğer donanım tasarım olarak istersen p10 plus derim ama güncelleme uzunluğu dersen 7 plus akıllı güncelleme ile uzun süre kullana bilirsiniz batarya olarak pişman olmazsınız ama yanın da bir ıpad şarj aleti Almanızı öneririm yoksA şarj etmek işkence
güncelleme uzunluğu ile yavaşlatmazlar demi ? ondan korkuyorum bende.. ve ikiside beni 4 sene götürürmü?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
güncelleme uzunluğu ile yavaşlatmazlar demi ? ondan korkuyorum bende.. ve ikiside beni 4 sene götürürmü?
Kardeşim 6s kaç yılında çıktı 2015 akıllı güncelleme den kastım 3 yıl önceki çıkan telefon şuan ıos 11 kullanıyor bir çok kişi ben 6s de 10.3.3 ile devam ediyorum en ufak kasma donma takılma Yok ne zaman ıos 11 sürümüne geçerim final sürümlerini araştırırım yani bu ıos 11 son sürümlerini Eğer düzelme varsa güncellerim. Çıkan bütün güncellemeyi onaylarsanız zamanla yavaşlama donma olacaktır.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
7plus daha iyi.Daha iyi performans,daha iyi gece çekimi ve video performansı.fotoğraf eşit denebilir.ben yinede bütçeni söylersen başka cihaz önermeye açığım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O 2 cihazda alınmaya değmeyecek bir cihaz başka önerilere açıkmısın?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Note 8 veya p10 plus öneririm 3 yıldan sonra ikisi de illa ki arızalar sorunlar çıkaracaktır.7 plus biraz daha uzun süre götürür.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben sana dolmalık biber öneriyorum kardeşim daha iyi :) adam 2 telefon sormuş gene herkes kendine göre yorum yapmış anlamak mümkün değil ya :) iphone 7 plus al keyfine bak

Reaksiyon puanı
13
Bende aynı soruyu sordum ve kamera çok kullanan biri olduğum için p10 plus dedim.Hem huawei bir sorun olunca bulunduğun yerden alıp onarıp sana teslim ediyor aldığı yere.
7 plus ta harici sd kart takılmaması da dezavantaj bunu da unutma.