Sizce iphone 6s/6s plus mı s7 edge mi

S7 edgemi 6s plus mı

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar öncelikle merhaba şuan galaxy j7 prime kullanıyorum ablam agustosun 2sinde amerikaya iş için gidicek s7 edge veya 6s plus aldırmayı düşünüorum sizce hangisini aldırmalıyım neden alacağım telefonun boyutu önemli çünkü fazla film dizi izlşyorum v youtubede aşırı takılıyorum oyun oynamam ama sosyal medyayı sık kullanıcam hangisini alayım ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 Edge ama mavi renk olanı al . Çünkü eski serilerde S7 Edge'de ekran sorunu vardı yeni mavi renkli seride bu sorun yok.
Film dizi izlemek için amoled ekran pil verimliliği açısından ideal
--- Gönderi Güncellendi ---
Zaten S7 Edge ekranı net daha iyi
Film dizi izlerken o çerçeveleri görmek istiyorsan git 6s Plus al ikisi de 5.5 inç ama S7 Edge kasa olarak bariz daha küçük

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S plus kullanıyorum büyük ekran ve şarj konusunda memnunum. Hızına diyecek laf yok lakin kamera ve ekran konusunda S7 Edge daha iyi. Özellik ve kişiselleştirme bakımından da S7 Edge iyi ama ben olsam Iphone 6S Plus alırım. Yine da karar sizin.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar öncelikle merhaba şuan galaxy j7 prime kullanıyorum ablam agustosun 2sinde amerikaya iş için gidicek s7 edge veya 6s plus aldırmayı düşünüorum sizce hangisini aldırmalıyım neden alacağım telefonun boyutu önemli çünkü fazla film dizi izlşyorum v youtubede aşırı takılıyorum oyun oynamam ama sosyal medyayı sık kullanıcam hangisini alayım ?
Androidciler basmadann söyleyeyim. samsungun servisi çok kötü... apple o konudan önde...
tabii ki Apple 1 sene sonra yavaşlamıyor.
eğer sık telefon değiştiriyorsanız, ve yüksek performans istiyorsanız s7 edge.
eğer az da olsa düşük performanlı, az telefon değitiriyorsanız, iphone 6 plus

şimdi s7 edge daha performanslı ama 1,5 seneden sonra aktif kullanımda kasmalar yapmaya başlayacaktır.
6s plus ise 3 sene rahat gidecektir... ama performansı hep az da olsa düşük gidecektir.

ama, 6 serisi şu anda alınmaz. iphone 8 çıkınca iphone 7 / 7 plus bakabilirsiniz.

karar kendinizin :) hayırlı olsun

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Şöyle özetliyim ben j7 prime aldım 1.ayında ekranda beyaz noka oldu garantiye verdim yapıldı geldi yine ekran beyazladı ve samsuna bi gıcıklaştım o yüzden iphona daha meyilli gibiyim ama yaşadığınız sıkıntı vb varsa bu 2 cihaz hakkında belirtirseniz sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Androidciler basmadann söyleyeyim. samsungun servisi çok kötü... apple o konudan önde...

şimdi s7 edge daha performanslı ama 1,5 seneden sonra aktif kullanımda kasmalar yapmaya başlayacaktır.
6s plus ise 3 sene rahat gidecektir... ama performansı hep az da olsa düşük gidecektir.

ama, 6 serisi şu anda alınmaz. iphone 8 çıkınca iphone 7 / 7 plus bakabilirsiniz.

Sen önce mesajı oku öyle yorum yap
Cihaz Amerika'dan alınacak .

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sık sıkdeğiştirmiyorum 3 yıl htc desire 500 kullandım ve anakartı yanınca parçalamıştım

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şöyle özetliyim ben j7 prime aldım 1.ayında ekranda beyaz noka oldu garantiye verdim yapıldı geldi yine ekran beyazladı ve samsuna bi gıcıklaştım o yüzden iphona daha meyilli gibiyim ama yaşadığınız sıkıntı vb varsa bu 2 cihaz hakkında belirtirseniz sevinirim
8 aydır kullanıyorum Iphone 6S Plus' 7. Hiç bir sorunla karşılaşmadım madem Samsung' a ayar oldunuz yapıştırın büyük ekranlı Iphone 6S Plus' ı keyfinize bakın.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Cihaz Amerika'dan alınacak ve sen garantiden bahsediyorsun.
kusura bakmayın. dalgınlık

herhangi bir sıkıntı olursa ablanız telefonu götürebilir apple'da. apple kadar arıza çıkarmıyor. samsung biraz çıkarabilir.
kusura bakmayın. dalgınlık

herhangi bir sıkıntı olursa ablanız telefonu götürebilir apple'da. apple samsung kadar arıza çıkarmıyor. samsung biraz çıkarabilir.
Sık sıkdeğiştirmiyorum 3 yıl htc desire 500 kullandım ve anakartı yanınca parçalamıştım
hiç düşünmeden iphone.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
8 aydır kullanıyorum Iphone 6S Plus' 7. Hiç bir sorunla karşılaşmadım madem Samsung' a ayar oldunuz yapıştırın büyük ekranlı Iphone 6S Plus' ı keyfinize bakın.
Hahahaha aynen sanırım öyle yapıcam ve zaten sanırım samsungdan daha uzun ömürlü olur benden sonra babama falan verrim veya anneme

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yapıştırın tabi
İkisi de 5.5 inç
images.jpg
Film ve dizi izlemede kesinlikle S7 Edgenin şarjı daha fazla gider ve 6s Plus gibi 3 saatte şarj olmuyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
M

Murat Burç

SDN Okuru
Keske ıphonedede hızlı şarj olsa samsunga yönelmememden birkaçıda bu küçük sebepler ama şu ekran yüzünden ayar oldum inceden
İstersen oradan XZ Premiuma bakabilirsin
O cihazda 4k ekran var :D
Ve bu ikiliden çok daha güçlü
Hem orda çıkan kulaklık TR kutusundan çıkan kulaklıktan daha iyi sanırım
HTC u11 veya s8e de bak ama XZ premium son saydığım ikiliden daha ucuzdur

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İstersen oradan XZ Premiuma bakabilirsin
O cihazda 4k ekran var :D
Ve bu ikiliden çok daha güçlü
Hem orda çıkan kulaklık TR kutusundan çıkan kulaklıktan daha iyi sanırım
HTC u11 veya s8e de bak ama XZ premium son saydığım ikiliden daha ucuzdur
Sony hiç kullanmadım ama kullanıcağımıda zannetmiyorum ha bide huawei p10 ne kadar bilmiyorum ama oda fişek gibi cibaz

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bütçemi bilmiyorum ama sanırım 500 dolar falan zaten orada o civarlarda fiyatlar

Reaksiyon puanı
258
6s Plus alırsan uzun ömürlü telefonun olur.Ayrıca güncelleme desteği de en az 3 yıl devam eder.Performan bakımından eşit gibiler bence.Kamerada S7 Edge açık bir şekilde önde.Bataryada yine aynı performansa sahipler.Karar senin.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sanırım 6s plus alacağım hepinize yorumlarınuz için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

wolkie82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok doğru tercih kardeşim. Ama aldırırken serisine baktır. Bazı ABD cihazlarının garantisi burada geçerli olmuyor. Apple candır, karizmadır, kalitedir. Kafadan 2 yıl sorunsuz kullanırsın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok doğru tercih kardeşim. Ama aldırırken serisine baktır. Bazı ABD cihazlarının garantisi burada geçerli olmuyor. Apple candır, karizmadır, kalitedir. Kafadan 2 yıl sorunsuz kullanırsın.
Hiçbir Apple cihazının artık uluslar arası garanti kapsamında Türkiye'de 1 yıl garantisi yok.
Amerika'dan alınanların zaten hiçbir zaman yoktu.