Sizce Iphone 6 plus Fiyatı Haziran Ayında 2500 TL Olur mu?

Sercan40

Profesör
Düşse de alma bence 1 gb ram o telefona yetmiyor...Note 5 2000 lere düşer onu alırsın üstüne de paran kalır yada o tarihte s7 nin fiyatı uygunsa ona yönelebilirsin...

Sercan40

Profesör
Çıkarır ben iphone 6 ile bi günü çıkarıyorum plus daha rahat çıkarır...Bugün çektim bunu...

image.png

Sercan40

Profesör
Nasıl kullandığına bağlı benimki 16 GB bana yetiyo ama sana yeter mi bilemiycem...Andoidler gibi sistem şu kadarını kullanır yok bana az yer kalır filan diye düşünme çok azını kullanıyo...Ne de olsa İOS...

fatihselimy

Asistan
Eger butun cektigin fotograflari bulut sistemine atip az oyun ve uygulama yuklersen 16gb hayli hayli yeter.Ama cogu insana yetcegini sanmamakla beraber bu sana kalmis bi olay.Mesela simdiki telefonunda ne kadar dolu ne kadar bos ona bakarsan ordan fikir bulabilirsin.

...Görkem...

Profesör
haziran ayında note 5 alacağım ama eğer ı phone 6 plus 2500 tlye düşerse alacağım sizce düşermi
Merhaba,

Iphone 6 plus modelinin fiyati resmi apple store'da veya tekno marketlerde dusecegini sanmiyorum. Hazirana 1.5 2 ay kala ayda ortalama 200 tl dusmez. Ama internette bulabilirsiniz belki.

Iphone 6 plus konusuna deginmek gerekirse note 5 varken 6 plus alinmaz. 6 plus kamera, ekran, performans konularida note 5'in gerisinde kalan bir cihaz. Note 5 ekrani, kamerasi, islemci performansi (hatta 2k ekranina ragmen), tasarimi (ekran/ kasa orani) daha iyi bir urun.

Iphone 6 plus note 5 e gore sadece batarya konusunda, genel ios sisteminin sundugu stabilite, guncelleme avantaji, parmak izi sensoru.

Iphone 6 plus 1080p ekrani sebebi ile ozelliklerde oyunlarda performansi kotu. 1 gb ram'i yuzunden de webde coklu sekmeli bir gezinti yaparken oteki sekmelere gecince sayfayi yeniden yukluyor. Bu durum da hem kullanim deneyiminizi kotu yonde etkiler hemde data paketinizi daha cok harcar.