Soru Sizce Hangisi Vodafone Mi Türk Telekom Mu

Bu konuyu okuyanlar

Recep2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Vodafone Kullanıyorum 1 Ay Sonra Tarifem Bitiyor Sizce Hangisine Geçmeliyim Türk Telekom Mu Vodafone demi Kalayım

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Ben bildim bileli Vodafone kullanıyorum ve hiçbir zaman full çektiğini görmedim. İstanbul'un göbeğinde olmama rağmen şu an iki tik.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Şuan Vodafone Kullanıyorum 1 Ay Sonra Tarifem Bitiyor Sizce Hangisine Geçmeliyim Türk Telekom Mu Vodafone demi Kalayım
Ankara'da Türk Telekom özellikle Çankaya'da ve Keçiören'de gayet iyi, fakat Vodafone'da neredeyse her yerde şebeke sorunu var. Özellikle internet kullanımında full çekiyor gibi görünse de internete bağlanamıyor. Yaşadığınız yere göre değişse de Türk Telekom derim.

barisreyis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Türk Telekom diyorum Vodafone gerçekten çekmiyo şaka değil

ozcaanaak

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Her türlü Türk Telekom diyorum, daha önce tüm operatörleri kullanmış biri olarak müşteri memnuniyetimin karşılandığı tek operatör türk telekom oldu.

Reaksiyon puanı
7,999
Bölgene göre değişir fakat hizmet kalitesinde Vodafone bence çok daha iyi.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
vodafone ve türk telekom ikisi de bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü çekiyor ama bu konu hakkında birşey demeyeceğim.

Yaklaşık bir hafta önce türk telekoma geçtim. sebebi ise vodafonenun dolandırıcılığı.

bir kere vodafone yanımda uygulamasında 1gb 1tl kampanyası vardı. acil ihtiyacım vardı hemen aldım. sms'le 1gb internet bakiyenize yüklenmiştir diye mesaj geldi. 1-2 saat instagramda dolaştıktan sonra ne kadar internet kullanmışım diye uygulamaya girdim. ama baktığımda bakiyenize yüklendi sms'i gelmesine rağmen 1gb yüklenmemişti ve aylık tarife 8gbdan 500mb düşmüştü. müşteri hizmetlerini aradım ama dijtal bir asistan konuşuyor ve sorunlarınızı çözemiyor.

onun dışında türk telekoma numaram taşınmadan 1 gün önce vodafonedan bir sms daha geldi. ödemediğiniz 13 tl telsiz kullanım ücreti yeni geçeceğiniz operatör şirketine iletilmiştir diye. telsiz kullanım ücreti ise her ay fatura ücreti öderken kestikleri ekstra ücret. bunu her ay ödememe rağmen yeniden kestiler. müşteri hizmetlerini yine aradım ve bu sefer 30dklık bbir uğraşla müşteri hizmetlerine bağlandım. hiçbir şey demediler. yine telsiz kullanım ücreti dediler, bu kadar.

onun dışında en son müşteri hizmetleri konuşmamdan sonra üst üste 3-4 tane vodafonedan yine sms geldi. gelen sms'te vodafoneda interneti bol tarifeye geçiş talebinizi aldık diye sms geldi. böyle bir talep vermememe rağmen :D neyse bu smsten 1-2dk sonra bakiyenize 65 tl yükledikten sonra kullanım haklarınız tanımlanacaktır diye.

şaka yapıyorum gibi gelebilir ama bunların hepsi yaşandı. ödediğim telsiz kullanım ücretini yeniden almalarından tut durduk yere kendi kendine tarifemi değiştirmeleri.....

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Paran varsa Turkcell e geç.T.telekom İstanbul'da iken kullandım.Çok memnundum ama Giresun'a taşındıktan sonra İstanbul daki internet hızını bana sunmadı.Burdaki internet kopmalarına dayanamayıp Turkcell e geçtim.Turkcell internet hızı konusunda tartışmasız en iyisi ve hemen hemen bir çok yerde çok iyi bir internet hızı sunuyor.

alpayguu9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence Türk Telekom, ben 10 yıldır kullanıyorum ve özellikle fiyat konusunda çok memnun kaldım. Resmen 15 gb internetli pakete 30 lira veriyorum, daha ne olsun. Birde sürekli bedava geliyor.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Türk Telekom a geçmek istiyorsan Bimcell e geç faturasız ve daha ucuz örnek Türk Telekom da 60 TL olan paket burda 43 TL ve 1 hafta 15 GB da hediye şu an öğrenci için en ucuz operatör Bimcell

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Türk Telekom a geçmek istiyorsan Bimcell e geç faturasız ve daha ucuz örnek Türk Telekom da 60 TL olan paket burda 43 TL ve 1 hafta 15 GB da hediye şu an öğrenci için en ucuz operatör Bimcell
Çekme sorunları varmı?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Full çekmese de memnunsunuz o zaman, kullanıma devam ettiğinize göre
Aslında birkaç sene önce operatör değişecektim ancak yeni kimlik aldığımdan geçiş yapamadım. O zamandan beri üşengeçlikten kaldı.