Sizce Hangisi [Dizi Tavsiye] ?

Bu konuyu okuyanlar

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar yeni bi diziye başlıcamda bi türlü karar veremdim.Bi kaç tane izledim pek sarmadı,şöyle lost,flafhforward tarzı acaba diğer bölümde nolcak diye merak edip peipeşe 6-7 bölüm izleyebileceğim bi dizi varmı?house a bktım pek sarmadı çok teknik hastane flan haz etmedim pek.Heroes izledim bi kaç sezon.Supernatural da izledim.Aradığım dizide merak olmalı her bölüm alakasız değilde az veya çok biebiriyle alakalı akıcı bi dizi arıyorum varmı böyle bir dizi :D ?

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Prison break, dexter.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Flashforward tek sezondu zaten. Devamı çekilmedi.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Flashforward da hata yaptılar o dizi tutmuştu aslında boşuna ondan vaz geçtiler....

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bence de iyi tutmuştu, sezon finali de devamı geleceğini gösteriyordu zaten sonradan gelen bi iptal kararı var sanırım, kötü oldu :(

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Ben de Fringe'yi izliyorum. 3. sezon 6. bölümde şu an.

Flashforward
Dizi yayınına 4 Mart 2010 tarihine kadar ara verileceği açıklanmış ve verilen araya gerekçe olarakta yaklaşan 2010 Kış Olimpiyat Oyunları gösterilmiştir. Dizi reytinglerinin sezon başında ki 12 milyon izleyiciden sezon ilerledikçe ortalama 7.25 milyon izleyiciye düşmesi sonucu(bunda diziye verilen aranında etkili olduğu düşünülüyor), 2. sezon için kontrat yenilenmemiş ve ABC tarafından iptal edilmiştir.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Ben de Fringe'i tavsiye ediyorum, ilk sezon herşey alakasız gibi gelebilir ama 2'de olayları bağlamaya başlıyorlar ki inan süper başarıyorlar. :)

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fringe nasıl ya hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Lostun yapımcılarından,ordan bi artısı var :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Fringe nasıl ya hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Lostun yapımcılarından,ordan bi artısı var :D

Fringe: Sınır Bilim demek. The X Files falan izlemişsen, dizinin konusunu anlayabilirsin. Ancak izlemediysen de, garip olaylar oluyor ve bunları çözmeye çalışıyorlar diyebiliriz. Aslında paralel evren diye gireceğim ama o zaman da gideceğim yerler dizinin ilerleyen bölümlerini anlatmama sebep olacak. :) ***Spoiler Alert*** olmasın. :) İzle pişman olmazsın. :)

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fringe: Sınır Bilim demek. The X Files falan izlemişsen, dizinin konusunu anlayabilirsin. Ancak izlemediysen de, garip olaylar oluyor ve bunları çözmeye çalışıyorlar diyebiliriz. Aslında paralel evren diye gireceğim ama o zaman da gideceğim yerler dizinin ilerleyen bölümlerini anlatmama sebep olacak. :) ***Spoiler Alert*** olmasın. :) İzle pişman olmazsın. :)

O zman asıl soruya geliyim merak ,sürükleyicilik var mı ? :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
İşte ilk sezon genellikle sürükleyicilik bölüm içinde kalıyor, her bölüm kendi içinde sürükleyici gidiyor ama sonrakilerde iş değişiyor. :)

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende fringe başladım ve şu an 3 sezon 06 dayım bölümler başta normal gibi geliyor ama ilerledikçe daha fazla sarıyor
tavsiye ederim
komedi tarzı birşey istiyorsan how ı met your mother öneririrm süperdir

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fringe indiriyorum izliyim bi merak ettim.Kmedi dizilerini sevmiyorum pek sürükleyici şeyler daha çok ilgimi çekiyor,en önemli olayım merak ve sürükleyicilik :D

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o zaman fringe indir pişman olmazsın

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
yabancı dizi benim işim buyur, tavsiye ettigim diziler istedigini indir izle pisman olmassın

Misfits ---- bilim kurgu, genclik
The Walking Dead ---- zombi
Modern Family ----- komedi
The Big Bang Theory --- komedi
Fringe --- zaten anlatmaya gerek yok
Hung --- drama, gercek hayat
Breaking Bad ---- drama, gercek hayat
Blue Mountain State ------ gecnlık makara..
Spartacus Blood and Sand ---- +18 drama
Boardwalk Empire ----- mafya dizisi, tarihi

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fringe'e başladım 10.u bitirdim dün gece gitgide daha zevlki hale geliyor.Ama benim aradığım daha bi lost gibi yaa.Ah lost ah gelmez senin gibi bi dizi daha.
Açeydim gollarımı gireydim Benjamin'in beyin yıkama makinasına untaydım lostuda baştan izleyeydim :D

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Fringe'e başladım 10.u bitirdim dün gece gitgide daha zevlki hale geliyor.Ama benim aradığım daha bi lost gibi yaa.Ah lost ah gelmez senin gibi bi dizi daha.
Açeydim gollarımı gireydim Benjamin'in beyin yıkama makinasına untaydım lostuda baştan izleyeydim :D

Event'i bir dene

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Türk dizilerinden izleyeceksen tavsiyemdir.Güneydoğudan Öyküler 'Önce Vatan' tavsiyemdir.keşke böyle komutanlarla askerlik yapıp böyle savaşsaydık diyesim hep geldi aklıma.

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Türk dizilerinden izleyeceksen tavsiyemdir.Güneydoğudan Öyküler 'Önce Vatan' tavsiyemdir.keşke böyle komutanlarla askerlik yapıp böyle savaşsaydık diyesim hep geldi aklıma.

Saol kardeş tavsiyen için.Valla ergen tribi falan değil yanlış anlamada Türk yapımı dizi izlemiyorum (Ezel hariç:) ) Ne bilim hani losttan falan bahsederken bizimkiler biraz yavan kalıyor sanki.Ama bhsettiğin diziyi biliyorum.O ayrı bi gözl izlenmesi gereken dizi,düşüncelerinde haklısın.

Edit-----

The Event'i iki bölüm izledim harbiden süpermiş aradığımı buldum sanırsam :D

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
flashforwardın kanalı değişmedi mi beyler? kanalı değişcekti en son (izlemiyorum ama öyle bi muhabbet vardı)

blue mountain state
tek geçerim :tt1::tt1:

piskolojiyi bozmak istiyosan: House Md
komedi ekşın için: Chuck
komedi için :how i met your mother,two and a half man,etc.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
flash forward yayından kalkalı cok oldu bitti yani o is daha gelmez.. blue mountain güzel dizi amerikan pastasının dizi versiyonu.. misfits'te kraldır..