Sizce Hangisi Daha İyi

Bu konuyu okuyanlar

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung Galaxy S9 Plus - Huawei P20 Pro - Iphone S8 Plus

Bu Telefonları Üç Ayrı Konu Altında İncelerseniz Hangi Telefon Daha İyi Siz Hangi Telefonu Alırdınız.

1- Kamera ( Hem Ön Hem Arka Kamera Ve Hem Fotoğraf Hemde Video Çekme Yeteneği )

2- Performans ( Telefonun Kendi Performansı Ve Arayüzünün Performansı Ve Akıcılığı )

3 - Batarya Performansı

Telefonları Yukarıda Belirttiğim Kriterlere Göre İncelediğinizde Sizce Hangisi Daha İyi Siz Hangi Telefonu Alırsınız

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Kamera-S9 Plus
Performans-İPhone 8 plus
Pil-P20 Pro
Genel anlamda üçü de çok iyi cihazlar canınız hangisini istiyorsa onu alın derim.

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsungu direk ele bence
Eleme nedenin ne peki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kamera-S9 Plus
Performans-İPhone 8 plus
Pil-P20 Pro
Genel anlamda üçü de çok iyi cihazlar canınız hangisini istiyorsa onu alın derim.
Siz hangisini alırdınız

Iphone S8 Plus diyorsunuz yani

Sizlerin yorumları ve tercihleri benim için önemli

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Eleme nedenin ne peki

Siz hangisini alırdınız

Iphone S8 Plus diyorsunuz yani

Sizlerin yorumları ve tercihleri benim için önemli
Hocam 8 Plus diğerlerinden yaklaşık 1000tl daha pahalı ve biliyorsunuz İPhone X ile Apple tasarım dilini değiştirdi.ve 8 Plus tasarımı da 4 yıllık gören 6 plus falan sanıyor:Darkadaşlardan biliyorum.P20 pro ve S9+ arasında S9+ performans anlamında bir tık öndedir.P20 Pro'nun işlemcisi eski ve Mate 10 Pro'da da kullanılmıştı ve başka da kullanılmayacak.S9+ ise 845 ile rekabet edebilen bir işlemcisi var ve Note 9'da da kullanılacak.S9+ tasarımı daha özgün ve güzel geliyor bana bu yüzden P20 Pro ve 8+ eleyip S9 Plus tercih etmelisiniz.

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam 8 Plus diğerlerinden yaklaşık 1000tl daha pahalı ve biliyorsunuz İPhone X ile Apple tasarım dilini değiştirdi.ve 8 Plus tasarımı da 4 yıllık gören 6 plus falan sanıyor:Darkadaşlardan biliyorum.P20 pro ve S9+ arasında S9+ performans anlamında bir tık öndedir.P20 Pro'nun işlemcisi eski ve Mate 10 Pro'da da kullanılmıştı ve başka da kullanılmayacak.S9+ ise 845 ile rekabet edebilen bir işlemcisi var ve Note 9'da da kullanılacak.S9+ tasarımı daha özgün ve güzel geliyor bana bu yüzden P20 Pro ve 8+ eleyip S9 Plus tercih etmelisiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederim peki S9+ ın batarya performansı ile ilgili düşünceleriniz nedir

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
P20 pro dışında iphone 8+ ta alabilirsin s9+ ta ama asla p20 pro almamalısın 8 plus veya s9+ arasından tercihini yap

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Sırf sdn ekibi gibi taraflı konuşanlar yüzünden insanlar p20 proyu bi halt zannediyolar aklınızı başınıza alın ve o fiyat bandında p20 proyu kafanızdan silin !

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
4400 tl ye exynos 9810/Snapdragon 845 çift kamera ve değişken diyaframlı ultra ağır çekim modu 4k60 fps video kaydı 6gb ram li stereo hoparlör seksi ve kendine has tasarımı olan s9 plus al o fiyatta daha iyi şeyler sunan telefon varsa söyleyin bizde bilelim.

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
4400 tl ye exynos 9810/Snapdragon 845 çift kamera ve değişken diyaframlı ultra ağır çekim modu 4k60 fps video kaydı 6gb ram li stereo hoparlör seksi ve kendine has tasarımı olan s9 plus al o fiyatta daha iyi şeyler sunan telefon varsa söyleyin bizde bilelim.
Yorumunuz için teşekkür ederim

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Yorumunuz için teşekkür ederim peki S9+ ın batarya performansı ile ilgili düşünceleriniz nedir
İPhone 8 Plus ile aralarında fark var ve S9+ önde.P20 Pro Batarya performansı daha iyi fakat S9+ diğer tüm konularda geçiyor.S9+ ile P20 Pro arasında da batarya anlamında farkı asla hissetmessiniz emin olun.Batarya konusunu şöyle özetleyeyim 8Plus<S9+=P20 pro

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim için sizlerin yorumları ve tercihleri çok önemli

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İPhone 8 Plus ile aralarında ciddi fark var ve S9+ önde.P20 Pro Batarya performansı daha iyi fakat S9+ diğer tüm konularda geçiyor.S9+ ile P20 Pro arasında da batarya anlamında farkı asla hissetmessiniz emin olun.Batarya konusunu şöyle özetleyeyim 8Plus<S9+=P20 pro
Yorumunuz için teşekkürler eklemek istediğiniz birşey olursa yazın lütfen

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
P20 pro batarya ve kamerasından başka bir artısı yok s9 plus iyidir iphone 8 plus'da ikisinden biri tercih edilebilir..

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Önemli değil.Her ne alacaksanız şimdiden hayırlı olsun:)
Bakalım farklı arkadaşların yorumlarınıda bekliyorum teşekkürler

P20 pro batarya ve kamerasından başka bir artısı yok s9 plus iyidir iphone 8 plus'da ikisinden biri tercih edilebilir..
Peki tercih etseniz hangisini tercih edersiniz tercih etme nedeninizle birlikte açıklarmısınız

Kendim alacakmış gibi sölüyorum çok net 8 plus veya s9+ alabilirsin ama yenilikçi tasarım vs s9+ daha mantıklı ama ben olsam s10 beklerdim çok deli olacak s10
S10 için haklısınız fakat çok pahalı olacak gibi görünüyo

Bakalım farklı arkadaşların yorumlarınıda bekliyorum teşekkürler

Peki tercih etseniz hangisini tercih edersiniz tercih etme nedeninizle birlikte açıklarmısınız

S10 için haklısınız fakat çok pahalı olacak gibi görünüyo
Peki sizin için hangisi öncelikli ıphone 8+ mı yoksa S9+ mı

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
sende benim gördüğüm en g*r*ks*z insansın hayatını samsunga mı adadın ne yaptın anlamadım, samsung cihazlar daha geçen sene ki iphoneların perfomansına ulaşamıyor ve huawei taş gibi telefon adam fotoğraf demiş batarya demiş bunları s9+ dan daha iyi karşılar Mobile Benchmarks - Geekbench Browser
Elimdeki note 8 abimin x inden daha hızlı çalışıyor emin ol geekbench falan hikaye sen beyninle konuşmuyosun en basit örneği snapdragon 845 li s9 plus geçen seneki iphone lara yetişemiyo diyosun ama gidip kirin 970 işlemcili huawei taş gibi telefon diyosun önce bi neyin nolduğunu öğren.Balon kamerası rezil video performansıyla s9 plus tan iyi falan değil elin çinlisi apple a özenip telefon yapıyo sende burda onun reklamını yapıyosun biraz samimî olun yada yapmacık tavırlarınızıda alın uzayın.

Samsungu direk ele bence
Sebep?

Son düzenleme:

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Elimdeki note 8 abimin x inden daha hızlı çalışıyor emin ol geekbench falan hikaye sen beyninle konuşmuyosun en basit örneği snapdragon 845 li s9 plus geçen seneki iphone lara yetişemiyo diyosun ama gidip kirin 970 işlemcili huawei taş gibi telefon diyosun önce bi neyin nolduğunu öğren.Balon kamerası rezil video performansıyla s9 plus tan iyi falan değil elin çinlisi apple a özenip telefon yapıyo sende burda onun reklamını yapıyosun biraz samimî olun yada yapmacık tavırlarınızıda alın uzayın.
Aynen huawei apple çakması ama davalarda samsung ödüyor milyon dolarları, bu sitede herkes senin ne olduğunu biliyor uzatmaya gerek yok alıntılama bu mesajı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
P20 Pro içerisindeki Kirin 970 S835'in bile gerisinde kalıyordu ki S845 varken bakılmaz o cihaza. Kamerası çok iyi olabilir ama S9+'ın kamerası çok mu kötü? Bu 3 cihazın arasından benim ilk tercihim S9+ sonra da Iphone 8+ olurdu.

Spectre007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
P20 Pro içerisindeki Kirin 970 S835'in bile gerisinde kalıyordu ki S845 varken bakılmaz o cihaza. Kamerası çok iyi olabilir ama S9+'ın kamerası çok mu kötü? Bu 3 cihazın arasından benim ilk tercihim S9+ sonra da Iphone 8+ olurdu.
Yorumunuz için teşekkürler eklemek istediğiniz birşey olursa yazın lütfen

Peki batarya performansları ile ilgili düşünceleriniz nedir

Son düzenleme: