Anket Sizce hangi Telefon Markasının kullanıcı arayüzü daha iyi?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    43

Bu konuyu okuyanlar

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Kullanılabirlik şıklık ve performans olarak değerlendirirseniz çok sevinirim. Ben One UI ve MIUI diyeceğim. Peki sizin tercihiniz hangisidir? Cevapları bekliyorum :)
ios kullanması inanılmaz kolay ve akıcı. sırf annem ios telefon kullanmaya alıştığı için ben android telefon kullanamam diyip iphone 11'e 7500 lira verdi...

onun dışında 15 ay boyunca redmi note 8 kullandım. arayüzünden memnundum fakat telefonun bataryası bozulduğundan ve acil telefon ihtiyacım olduğu için samsung a12'ye geçtim. arayüz farkını gerçekten anladım. samsung kullanırken bazen elim ayağıma dolaşıyor :D miui gerçekten androidde en kullanışlı arayüz.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Şu anki telefonum olan Oppo A5s ile ColorOS ve daha öncesinde iPhone 6s kullanıcı olarakta iOS diyorum.
(Ekşi sözlük stili ile)Tanım: ColorOS ve iOS'a vererek katıldığım ankettir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Burada iyi kelimesi kimisi için akıcılık / sorunsuz ve sade bir arayüz demek, kimisi için de pek çok özelleştirme seçeneği sunan cafcaflı bir arayüz demek. Ben akıcılık ve sadelikten yana olduğum için iOS diyorum. Android tarafında da OxygenOS beğendiğim bir arayüz. OneUI çok gelişti ama daha kullanma şansım olması. HTC halen yaşıyor olsaydı Sense arayüzü nasıl olurdu aşırı merak ediyorum. O zamanlarda bile epey kararlıydı.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Benim açımdan en iyisi One UI. Zaten bana göre Android demek Samsung demektir.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Önce IOS sonra One UI.
MIUI görünümü de güzel ama arayüz performansı sıkıntılı. Geçişleri sıkıntılı. Her güncellemeyle batırıyorlar.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Diğer işletim sistemlerinin arayüzlerini kullanmadım bilmiyorum ama İOS’un o akıcılığını ve modernliğini seviyorum iPadOS’da aynı şekilde çok akıcı benim en sevdiğim uygulama arşivi özelliğinin açılış efekti :) çok cool açılıyor