Anket Sizce hangi Telefon Markasının kullanıcı arayüzü daha iyi?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    43

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Kullanılabirlik şıklık ve performans olarak değerlendirirseniz çok sevinirim. Ben One UI ve MIUI diyeceğim. Peki sizin tercihiniz hangisidir? Cevapları bekliyorum :)

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
En çok samsung'un arayüzünü seviyorum. Ama miui de gayet iyi.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Kullanılabirlik şıklık ve performans olarak değerlendirirseniz çok sevinirim. Ben One UI ve MIUI diyeceğim. Peki sizin tercihiniz hangisidir? Cevapları bekliyorum :)
İos arayüz değil işletim sistemidir.Android de arayüz olarak en iyisi One ui en kötüsü Miui dır.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
İOS işletim sistemini kendi adıma beğeniyorum (fiyatı unutmuşum gibi davranırsak eğer :D) MIUI ise fiyat performans olarak güzel ama her güncellemede bir çok cihazda hatalar meydana geliyor orası biraz absürt

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bir insan nasıl MIUI der? Performans desen yok, kullanılabilirlik desen yok.
miui o kadar kötümüymüş hocam :D
Genel içeriğine baktığımda hiç sıkıntılı değil diye düşünmüştüm oysa :D

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
miui o kadar kötümüymüş hocam :D
Genel içeriğine baktığımda hiç sıkıntılı değil diye düşünmüştüm oysa :D
Sepetekki bir elma bütün elmaları çürütür. O mantık. Kağıt üzerinde baktığında sorunsuz, yine aynı şekilde bir kesimde de sorunsuz ancak arada çürükler çıkıyor. E hâliyle ne dersin? MIUI kötü.

Ahmsef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Miui görüp görebileceğin en kötü mobil arayüz.
ben redmi note 7 kullanıyorum gerçekten arada bir saçmasapan donmalar yaşanabiliyor samsung one ui konusunda kendini çok geliştirdi ama xiaomi tek derdi fiyat performans maalesef ama işletim sistemi kullanılmayacak derece değil de her gün 10 ila 20 arayüz sorunu görebiliyorsun bunlardan en sıkıcısı fastboot ve yatay uygulama veya oyundan çıktığından sonraki yataydan düze dönme efekti bunlar günlük hayat kalitesini düşüren şeyler

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
ben redmi note 7 kullanıyorum gerçekten arada bir saçmasapan donmalar yaşanabiliyor samsung one ui konusunda kendini çok geliştirdi ama xiaomi tek derdi fiyat performans maalesef ama işletim sistemi kullanılmayacak derece değil de her gün 10 ila 20 arayüz sorunu görebiliyorsun bunlardan en sıkıcısı fastboot ve yatay uygulama veya oyundan çıktığından sonraki yataydan düze dönme efekti bunlar günlük hayat kalitesini düşüren şeyler
sizin yaşadıklarınızın aynısını emui da yaşıyorum maalesef. Sürüm 9 veya 10 olmalıydı

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
2 yıldır MIUI kullanıyorum arayüzde takılma, donma yaşamadım. Çok çeşitli özelliklere sahip olmasını ve animasyonlu tasarımını beğeniyorum.

Ahmsef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sizin yaşadıklarınızın aynısını emui da yaşıyorum maalesef. Sürüm 9 veya 10 olmalıydı
aslında bir yandan o da doğru miui aşırı kötülememek lazım gerçi ama adamlar getirdiği yenilikler çok kötü telefonum android 10da kaldı 2019 da çıkan telefon hiçbir android güncellemesi (ekim de aldığım için) almadı bu çok saçma bir şey ayrıca getirdikleri en büyük yeniliklerden biri kontrol merkezi o da apple gibi yapmışlar YENİLİK aynen kardeşim ben sırf mesela 108 mp kamera 120hz amoled diye redmi note 10 pro alacağıma a52 alırım yani böyle maalesef. :(

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
aslında bir yandan o da doğru miui aşırı kötülememek lazım gerçi ama adamlar getirdiği yenilikler çok kötü telefonum android 10da kaldı 2019 da çıkan telefon hiçbir android güncellemesi (ekim de aldığım için) almadı bu çok saçma bir şey ayrıca getirdikleri en büyük yeniliklerden biri kontrol merkezi o da apple gibi yapmışlar YENİLİK aynen kardeşim ben sırf mesela 108 mp kamera 120hz amoled diye redmi note 10 pro alacağıma a52 alırım yani böyle maalesef. :(
en azından android 10 bi 4 5 yıl gider bence. Android 4.4.2 li bir tableti vardı ve hala kullanıyor kuzenim :)

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
İos ve MIUI diyorum
Zaten ios işletim sistemi baya iyi Apple da ios üzerinden iphoneleri daha pahalı yapabiliyor bu benim görüşüm

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Bence iPhone'un ara yüzü çok daha iyi.

Son düzenleyen moderatör:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
2 yıldır MIUI kullanıyorum arayüzde takılma, donma yaşamadım. Çok çeşitli özelliklere sahip olmasını ve animasyonlu tasarımını beğeniyorum.
Çok mu komik bu yazdığım. Sırf bunun gibi gelecek tepkilerden çoğu kişi görüşünü söylemekten çekiniyor. Saygı duyun biraz ya.

Reaksiyon puanı
7,999
Çok mu komik bu yazdığım. Sırf bunun gibi gelecek tepkilerden çoğu kişi görüşünü söylemekten çekiniyor. Saygı duyun biraz ya.
100 kişi kullanıyor 99 kişi sorun yaşadım diyor , her konuya Xiaomi öneren birisi sorun yaşamadım diyor. İnanmadığımız için komik geldi gülücük koyduk.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Konuyu öne çıkardım :)

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Android tarafında OneUI Samsung derim. Zaten Samsungu öne çıkaran tek şey bence OneUI, OneUI'ı biraz geliştirip androidden gelen ek özellikleri ekleyip gönderiyorlar işte. İkinci tercihim de IOS olurdu ama ikisini kıyaslayabilecek kadar Apple kullanmadım. Olur da kullanırsam buraya bir yere güncelleme bırakırım

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Eski Samsung kullanıcısıyım. OneUI evet güzel ama çok karışık ve detaylı geliyor bana. MIUI daha sade ve kullanışlı geliyor şu an için yani kendimi daha rahat hissediyorum bu arayüzde :)