Sizce hangi telefon daha iyi ?

...MERHABA,SİZCE (FİYAT-PERFORMANS) BAKIMINDAN HANGİ ÜRÜNÜ ALMALIYIM?

• Samsung Galaxy A51

• Samsung Galaxy A71

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Muhammet KEKLİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşları,

Uzun Zamandır Telefon Alışveri̇si̇ Hakkında Bi̇r Araştırma İ̇ceri̇si̇ndeyi̇m,bugün;

(Samsung Galaxy A51 Ve Samsung Galaxy A71) Modelleri̇ni̇ Karşılaştırıyoruz Yorumlarınızı Fi̇ki̇rleri̇ni̇zı̇ Ve Düşünceleri̇ni̇zı̇ Yorumlarda Bekli̇yorum...

Bu Arada Fi̇yat Bakımından Samsung Galaxy A51 Modeli̇ni̇ Satın Almayı Düşünüyorum.peki̇ Sı̇zce Ne Yapmalıyım,ve Samsung Galaxy A71'e,suan Koronavi̇rus (Çovid-19) Nedeni̇yle Ülkemi̇z Dahi̇l Tüm Dünyanın İcei̇si̇nde Bulunduğu Ekonomi̇k Kri̇z Nedeni̇yle Bi̇r İ̇ndi̇ri̇m Geli̇rmi̇? Ürünün Fi̇yatı 2500-2700tl Ci̇varına Düşermi̇
sağlıkla Kalın,hoşçakalın

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
A71 1.5-2 aydan önce düşmez. Yazın da 2800 civarına düşer gibi:)

A71'e bütçe yetmiyorsa Redmi Note 9 Pro'yu bekleyin ya da Mi 9T alın derim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
...MERHABA ARKADAŞLAR;
UZUN ZAMANDIR TELEFON ALIŞVERİŞİ HAKKINDA BİR ARAŞTIRMA İÇERİSİNDEYİM,BUGÜN;
(SAMSUNG GALAXY A51 VE SAMSUNG GALAXY A71) MODELLERİNİ KARŞILAŞTIRIYORUZ YORUMLARINIZI FİKİRLERİNİZİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUMLARDA BEKLİYORUM...
BU ARADA FİYAT BAKIMINDAN SAMSUNG GALAXY A51 MODELİNİ SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.PEKİ SİZCE NE YAPMALIYIM,VE SAMSUNG GALAXY A71'E,ŞUAN KORONAVİRÜS (COVID-19) NEDENİYLE ÜLKEMİZ DAHİL TÜM DÜNYANIN İÇEİSİNDE BULUNDUĞU EKONOMİK KRİZ NEDENİYLE BİR İNDİRİM GELİRMİ? ÜRÜNÜN FİYATI 2500-2700TL CİVARINA DÜŞERMİ?
...:)SAĞLIKLA KALIN,HOŞÇAKALIN:)...
İndirim gelirmi? birşey diyemem,ama ikisi arasında A71 öneririm.

Muhammet KEKLİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 9 Pro ne zaman gelir?
...MERHABA; İLK ÖNCE ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...ANCAK;XİAOMİ Mİ 9 T MODELİNEDE BAKTIM GÜZEL BİR MODEL.ANCAK SAMSUNG GALAXY A51 BİRAZ DAHA FİYAT-PERFORMANS BAKIMINDAN XİAOMİ Mİ 9T'YE NAZARAN ÜSTÜN GÖRÜNÜYOR?
...VE,ŞUAN REDMİ NOTE 9 PRO ÜLKEMİZDE HENÜZ SATIŞA SUNULMADI,ANCAK YAKIN ZAMANDA ÜLKEMİZDEDE BÜYÜK BİR İHTİMALLE SATIŞA SUNULACAKTIR:)...

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
O zaman bekleyeyim gelmesini veya 8 Pro ile donanımsal farka değer mi acaba?

Hocam işlemciler çok yakın performansta, en belirgin fark batarya. Zamanınız varsa bekleyin derim. 720G + daha büyük batarya ekran süresi açısından daha mutlu eder. Hem +1 güncelleme de garanti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

...MERHABA; İLK ÖNCE ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...ANCAK;XİAOMİ Mİ 9 T MODELİNEDE BAKTIM GÜZEL BİR MODEL.ANCAK SAMSUNG GALAXY A51 BİRAZ DAHA FİYAT-PERFORMANS BAKIMINDAN XİAOMİ Mİ 9T'YE NAZARAN ÜSTÜN GÖRÜNÜYOR?

Hangi açıdan üstün buldunuz? Mi 9T şuan F/P oranı en yüksek orta segment cihaz diyebilirim.

Muhammet KEKLİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam işlemciler çok yakın performansta, en belirgin fark batarya. Zamanınız varsa bekleyin derim. 720G + daha büyük batarya ekran süresi açısından daha mutlu eder. Hem +1 güncelleme de garanti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi açıdan üstün buldunuz? Mi 9T şuan F/P oranı en yüksek orta segment cihaz diyebilirim.
kamera,ve ekran bakımından...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Güncelleme, kamera veya pil önemli değil tek umursadığım şey performans, geçeceğim cihaz 6S+ olduğu için her türlü daha iyi olacaktır o konularda, SARS-COV2 olayları geçene kadar bekleyeceğim almak için.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Güncelleme, kamera veya pil önemli değil tek umursadığım şey performans, geçeceğim cihaz 6S+ olduğu için her türlü daha iyi olacaktır o konularda, SARS-COV2 olayları geçene kadar bekleyeceğim almak için.

Olaylar geçene kadar zaten RN9 Pro gelir:)

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ben Mİ 9T ve Samsung Note FE kullanıcısı olarak a51 i öneririm, belki kamera, performans ve yapı olarak mi 9t bir tık önde olabilir ama samsungun yazılım avantajı ve arayüz kolaylığı en az 2 tık önde.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
kamera,ve ekran bakımından...

Mi 9T Amiral gemilerinde bulunan kamera sensörü( IMX 586)'yı kullanıyor ve A51 gibi Amoled ekran kullanmasının yanı sıra çentiksiz ve tam ekran deneyimi sunan bir cihaz.

Diğer alanlara geçmeyelim:) En basitinden 730 direkt tokatlıyor ve MI daha uzun süre güncelleme sunuyor.

Muhammet KEKLİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Mİ 9T ve Samsung Note FE kullanıcısı olarak a51 i öneririm, belki kamera, performans ve yapı olarak mi 9t bir tık önde olabilir ama samsungun yazılım avantajı ve arayüz kolaylığı en az 2 tık önde.
...MERHABA;
Öncelikle verdiğiniz yanıt için teşekkürler...
Peki;samsung galaxy a71 ve samsung galaxy a51 fiyat-performans bakımından karşılaştırmasını Yapsak,samsung galaxy a71'in malum,fiyatı biraz yüksek;(...Peki sizce;iki telefon arasında özellik bakımından,çok Uçurum bir fark varmı?ve fiyatında 2500-2700tl civarına düşermi?
...:)TEŞEKKÜRLER:)...

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
...MERHABA;
Öncelikle verdiğiniz yanıt için teşekkürler...
Peki;samsung galaxy a71 ve samsung galaxy a51 fiyat-performans bakımından karşılaştırmasını Yapsak,samsung galaxy a71'in malum,fiyatı biraz yüksek;(...Peki sizce;iki telefon arasında özellik bakımından,çok Uçurum bir fark varmı?ve fiyatında 2500-2700tl civarına düşermi?
...:)TEŞEKKÜRLER:)...
Valla o kadarını bilemiyorum, özellik olarak buyrun buradan karşılaştırmaya bakabilirsiniz.

Muhammet KEKLİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar; arada 900tl gibi bir fiyat farkı var. tabiki bu özelliklerede yansıyacak. benim öğrenmek istediğim muadillerine göre a51'in artıları,ve a71 modelinde bir indirim olurmu 2500 ila 2700 tl fiyatlarına düşermi sorusuydu...

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Model farklılığından kaynaklı olarak daha yenilikçi, özellikli ve görünümü ile A71 diyorum hocam ben.