Sizce Hangi Kodlama Dili Öğrenmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Hepinize merhabalar ben 13 yaşındayım ve kodlamaya ilgim var zamanında arduino öğrendim şimdi kendime bir oyun tasarlamak istiyorum ve hangi dili nereden öğrenebilirim teşekkürler öğrenmem faydalı olurmu. Not: Blender vb. uygulamaları kullanabiliyorum. Amacım android ve pc oyunu tasarlamak ve bunlarıda unity,android studio dan yazacağım hangi dili öğrenmeliyim.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Hepinize merhabalar ben 13 yaşındayım ve kodlamaya ilgim var zamanında arduino öğrendim şimdi kendime bir oyun tasarlamak istiyorum ve hangi dili nereden öğrenebilirim teşekkürler öğrenmem faydalı olurmu. Not: Blender vb. uygulamaları kullanabiliyorum. Amacım android ve pc oyunu tasarlamak ve bunlarıda unity,android studio dan yazacağım hangi dili öğrenmeliyim.
C dilleri lazım

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
İngilizce Bilmeden Hıc Bır Kodlama dılıne sahıp olamazsın Once ıyı Bir Ingılızce Sonra gerısı Corap Sokugu ve Istek..

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Python
print:(Hello ,World)

Birde Java öneririm.Ama en basit Python.

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
İngilizce Bilmeden Hıc Bır Kodlama dılıne sahıp olamazsın Once ıyı Bir Ingılızce Sonra gerısı Corap Sokugu ve Istek..
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Python
print:(Hello ,World)

Birde Java öneririm.Ama en basit Python.
olabilir ama eğitimini nereden alacağım bilgisayarla ilgili herşeyi biliyorum fakat eğitim nereden alacağım python c# vb.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
teşekkürler biliyorsunuzki bu uygulamaları açmak için kaliteli bir bilgisayara sahip olmam gerekir ne tür bir bilgisayar almalıyım
Yeni bir konu acın pc ile ilgili oradan öneri yapalım başka kategoriye başka bir şey yazmak yasak

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Önce hangi alanda olmak istediğini bulman lazım mobil,web,oyun,yapay zeka vs bunu bulduktan sonra karşına belirli diller çıkacak birisini seçersin

Son mesajlar