Sizce Hangi İnternet En İyisi

Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba. Kaç yıllardır Turkcell Superonline internet kullanıyorum. Pandemi başladığından beri internetim çok kötü. Değiştirmeyi planlıyorum. Sizce hangi firmanın internetine geçmeliyim?(Altyapı fiberi destekliyor.)

Ugurreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Öncelikle merhaba. Kaç yıllardır Turkcell Superonline internet kullanıyorum. Pandemi başladığından beri internetim çok kötü. Değiştirmeyi planlıyorum. Sizce hangi firmanın internetine geçmeliyim?(Altyapı fiberi destekliyor.)

Vodafone

gokalphizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Türk nete sakın ama sakın geçme arkadaşlarım abonelik almış geç gwlito ilk başta bigün kullanıyon oh müq diyon sonra kesiyor lar hep interneti baya sorun yaşıyosun aldıklarına bin pişman oldular değiştirmek istediler sözleşmeli 2 yıl bide 500 tl mi ne çıkma parası felan ödemişler baya kötü imiş zaten yt de birçok kişide türknetde sıkıntı yaşadığını belirtiyo Vodafone güzel diolar yy den de izle videolar var böyle internetlerle ilgili

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Bence Vadafone gayet hızlı fiyatına göre türk telekom dan kat kat iyi türk telekoma para verecene Vdafone almanı tavsiye ederim kullanıyom memnunum.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Tercih ettiğin fiber gelen kabloya göre değişiyor. O da ms etkiliyor. Gpon en iyisi yapabilirseniz.