Soru Sizce burun estetiği Mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Selam arkadaşlar burnumda sorun yok aslında sadece estetik anlamda biraz daha güzelleştirmek istiyorum kemerli falanda değil ama yinede ameliyat olma isteğim var siz oldunuz mu? Yada burun estetiği ameliyatına bakış açınızı öğrenebilir miyim? Sizce bu tür ameliyatlar sağlık açısından ileride risk teşkil eder mi?

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Benim tavsiyem kötü değilse doğallığı bozmaman. Özellikle sağlık sorunu çıkarmıyorsa doğal kalması ilerisi için her zaman iyidir :)

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Benim tavsiyem kötü değilse doğallığı bozmaman. Özellikle sağlık sorunu çıkarmıyorsa doğal kalması ilerisi için her zaman iyidir :)
Ya sadece bana göre yüzüme göre biraz büyük ama daha ergenlik sürecim bitmedi ailem çevrem daha yüzün oturmamış düzelir diyorlar büyüklüğü yani ama şekil bozukluğu falan yok kemerlide değil yani

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Ya sadece bana göre yüzüme göre biraz büyük ama daha ergenlik sürecim bitmedi ailem çevrem daha yüzün oturmamış düzelir diyorlar büyüklüğü yani ama şekil bozukluğu falan yok kemerlide değil yani
20-22 yaşına kadar oturur, o zaman tekrar düşünürsün.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Sakın devlet hastanelerinde yaptırmayın. Özel hastaneleri tercih edin. Annemden tecrübe ettirdim.

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
369
Selam arkadaşlar burnumda sorun yok aslında sadece estetik anlamda biraz daha güzelleştirmek istiyorum kemerli falanda değil ama yinede ameliyat olma isteğim var siz oldunuz mu? Yada burun estetiği ameliyatına bakış açınızı öğrenebilir miyim? Sizce bu tür ameliyatlar sağlık açısından ileride risk teşkil eder mi?
Allahın yarattığına müdahale et bakalım güzel olacanmı parayı nereme sıvasam hesabında olanlar yazık size

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Allahın yarattığına müdahale et bakalım güzel olacanmı parayı nereme sıvasam hesabında olanlar yazık size
Ama çogu çevremdeki ler yaptırdı bayağı güzeller tabiki de doğal dengeyi bende bozmak istemiyorum ama yinede insan bir düşünmüyor değil ama sonrasında müdahale edilen burunda ne tür sorunlar olur onu bilemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakın devlet hastanelerinde yaptırmayın. Özel hastaneleri tercih edin. Annemden tecrübe ettirdim.
Biraz daha açarmısın bozuldu mu burnu? Yoksa nefes almada falan mı problem oluştu? Zaten bu tür ameliyatlar güzel yerlerde yapılmazsa olunmaması gerek bence.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Paran varsa yaptır.