Soru Sizce Acun Ilıcalı başarılı olabilir mi?

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Screenshot_20200814-151033_Telegram.jpg

Resmi makamlardan gelecek onayın ardından platform üzerindeki çalışmaların hızlanması bekleniyor. Ancak tüm bunlar henüz birer iddia ve kesinliği bulunmuyor.

Hakantoris

Profesör
Ben bu konuda kararsızım. Yaptığı işlere bakarsak başarılı olacak gibi gözüküyor. Ama bir taraftan da Netflix gibi bir dünya devi ile rekabet edebileceğini sanmıyorum.

atılgannn

Asistan
bence başarılı olma ihtimali yüksek adam önceden fizibilite çalışmasını yapıpta işe başlıyor yaptığı bir çok şey de de başarılı oldu.

Bakın görün bu uygulama geldiği an Netflixin üzerin atlayıp, baskı ve dayatmalarla maruz bırakacaklar. Belki ülkeden çektirecekler.

Dertsizali

Profesör
Adam sadece survivor 'ün bölümlerini yayınlasa bile tutar.. anlamıyorum ki neden bu kadar izleniyor ben sevmiyorum... horoz dövüşü gibi bir program... yok ahmet kazanacak yok mehmet kazanacak diye izlenen program...

Elin hayatda kalma programında börtü böcek yiyor diye izleniyor bizim ki horoz dövüşü gibi diye izleniyor... çok tuhaf...

kellaman61

Öğrenci
Büyük ihtimalle sadece yerli dizi ve film lerden oluşacaktır acunun tek başarısız projesi olabilir bu çünkü Netflix alanların %90 ı yabancı dizi ve film için alıyor netflixin arşivi kadar geniş ve çeşitliliği olursa o ayrı tabi fakat netflix hazır abd şirketi neden versinlerki ona filmleri hatta amborga bile koyabilirler.

Son mesajlar