Soru Sizce 2021 yılının en iyi Türkçe Rap sanatçısı?

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
2021 yılında pek çok rap sanatçısı piyasaya güzel single ve albümler sürdüler. Bazıları bu şarkılarıyla adeta patladı, bazılarıysa pek bir dinlenme elde edemedi. Sizce 2021 yılında en iyi çıkış yapan Türkçe rap sanatçısı kimdi?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Dinlenmeye göre ölçmemek gerekiyor bunu. Türkçe rap sanatçıları belli aşağı yukarı:
* Ceza, Sagopa, Dr. Fuchs, Fuat, Ezhel, Hayki, Sansar, Norm Ender, Patron diye liste gider.

Kendi fikrimi söylüyorum kimseyi bağlamaz. Cezanın eski sesi kalmadı, Sagopa tarzını çok değiştirdi, Ezhel, Hayki, Sansar ve Norm Ender'i çok dinlemediğim için yorum yapamıcam tabi bayan rapçiler de var Kolera ve Ayben gibi pek dinlemedim onları ama yorum yapmıyorum yine. Önemli olan bence çizgiyi korumaktır. Bunu en iyi başaran rapçinin Dr. Fuchs ve Fuat olduğunu düşünüyorum çünkü eski şarkılarıyla şimdikilerini kıyasladığınızda aynı çizgide devam ettiklerini görebilirsiniz.

Peki Fuchs mu Fuat mı? Fuat daha tecrübeli ve daha iyi rap yapıyor bence fakat Fuchs'un sesini daha çok beğendiğim için 2021 yılı için cevabım Dr. Fuchs'tur :)