Soru Siz olsanız bunları satıp bunu alır mısınız?

Siz bu hoparlörleri satıp yenisini alırmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    2

kastamonuayusu037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar dostlar elimde 2 tane hoparlör var şu anda telefondan yazdığım için fotolarını atamıyorum siz bunları satıp bunu alır mıydınız?

Satacaklarım: hts-8190 5+1 hoparlör.
Satış fiyatı:200
Satacaklarım: Friby fs-334u beyaz.
Satış fiyatı:70

Alacağım: LinQ A5005 alış fiyatı fiyat:150tl

Valla hts 5+1 ses sistemini kullanıyorum çok feci miktarda ses çıkarıyor buda çok hoş yaklaşık 20 yıllık falan biraz aşınması var daha kötü durumda olanlarını 250ye bile sattıklarını gördüm bu min fiyat diğer hoparlörüde kullanmıyorum onuda 70e bırakırım neredeyse hiç kullanmadım 0ı 90tl den başlıyor benim o 5+1 hoparlörü satmak istememin sebebi eski olduğu için dönüştü kullanmam gerektiği o yüzden arada bazen ses gidiyor müdahale etmem gerekiyor ayrıca eski sistemimin anakartının ses giriş tarafına biraz zarar verdi o yüzden en ufak temassızlıkta elektrik kaçağı mavi ekran vs alıyorum yeni sistemimde de bu sorun olmasından korkuyorum.

Bu hoparlörde alınır mı kalitelimi sesi yeterli çıkar mı bilmiyorum eğer beyenmessemde geri iadesi varmış

Satmak istediğim ilk hoparlörden ikinci hoparlöre geçtiğimde artık son ses bile yetmiyordu kulağım ona alışmış satmak istediğim ilk hoparlördede sesi %40 açmak bile kulağımın patlaması için yeterli.

Hoparlörlerin özetini yaptım siz olsanız bu değişikliği yaparmısınız?