Soru Siz Olsanız Arabama Ne Kadar Verirdiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Merhaba ben araba almayı düşünüyorum bu yüzden şu anki arabamı satıcam ama fiyat konusunda kararsızım aşağıya benim arabamın aynısından satan birisinin ilanını koydum özellikler aşağı yukarı aynı sadece benimkinde ekran falan büyük ve yeni ve biraz hoparlörleriyle ışıklandırmalarıyla falan oynadım onun dışında aynı bir bakın siz olsanız ne kadar verirdiniz?

Mercedes - Benz / A Series / A 180 CDI / BlueEfficiency AMG / Mercedes A180 Bankacıdan Servis Bakımlı Garaj Arabası at sahibinden.com - 907711564
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada değişen hiçbir parçası yok herşey orijinal söylediğim gibi sadece ekran, hoparlör, içindeki ışıklandırma sistemi değişti

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Merhaba ben araba almayı düşünüyorum bu yüzden şu anki arabamı satıcam ama fiyat konusunda kararsızım aşağıya benim arabamın aynısından satan birisinin ilanını koydum özellikler aşağı yukarı aynı sadece benimkinde ekran falan büyük ve yeni ve biraz hoparlörleriyle ışıklandırmalarıyla falan oynadım onun dışında aynı bir bakın siz olsanız ne kadar verirdiniz?

Mercedes - Benz / A Series / A 180 CDI / BlueEfficiency AMG / Mercedes A180 Bankacıdan Servis Bakımlı Garaj Arabası at sahibinden.com - 907711564

Bu arada değişen hiçbir parçası yok herşey orijinal söylediğim gibi sadece ekran, hoparlör, içindeki ışıklandırma sistemi değişti
Bırak almayın, neden satıyorsunuz?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Max 285.000TL verirdim.

Mercedes a serisi yerine sıfır BMW 118i M Sport öneririm. Bu segmente Mercedes başarılı değil maalesef. Mercedes alınacaksa en düşük c serisi alınmalı.

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Mercedes a serisi yerine sıfır BMW 118i M Sport öneririm.
BMW’lere bakmıştım önceden ama içi çok hoşuma gitmedi ben göstergeleri falan herşeyin dokunmatik yapıldığı hızdan çok konforlu ve şık olmasını isterim havalı birşeyler olabilir eğer BMW alırsam böyle birşey isterim

BMW / 2 Serisi / 216d Gran Coupe / First Edition M Sport / Q GARAGE 2020 BMW 216d GRAN COUPE FİRST EDT. M SPORT+PLUS "0" KM sahibinden.comda - 918193031

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
BMW’lere bakmıştım önceden ama içi çok hoşuma gitmedi ben göstergeleri falan herşeyin dokunmatik yapıldığı hızdan çok konforlu ve şık olmasını isterim havalı birşeyler olabilir eğer BMW alırsam böyle birşey isterim

BMW / 2 Serisi / 216d Gran Coupe / First Edition M Sport / Q GARAGE 2020 BMW 216d GRAN COUPE FİRST EDT. M SPORT+PLUS "0" KM sahibinden.comda - 918193031
Mercedes a serisi yerine bu linkteki Bmw 216d gran coupe almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Mercedes a serisi yerini bu linkteki Bmw 216d gran coupe almanızı tavsiye ederim.
İnşallah alırım arabamı satarsam alabilirim zaten şu an 250 bin tl civarı babam verdi bu arabayıda satarsam üstüne biraz eklersem alırım herhalde. Linkteki araba kütahya’da adamla sabah konuşurum olmadı arabaya bakmaya sabah erkenden giderim biraz incelerim arabayı

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Bence bu arabaya 300 bin ₺ çok, çok, çok fazla. 7 senelik küçük bir otomobile neden 300 bin ₺ verelim ki?

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Bence bu arabaya 300 bin ₺ çok, çok, çok fazla. 7 senelik küçük bir otomobile neden 300 bin ₺ verelim ki?
İlan benim değil adam öyle koymuş ben olsam daha makul bir fiyata satardım

İlan benim değil adam öyle koymuş ben olsam daha makul bir fiyata satardım
Arabada benim değil kendi arabamın fotoğraflarını çekmediğim için bu ilanı koydum ne ilan ne araba benim değil sadece ilandaki araba bendeki arabanın aynısından

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096

Boş ver ya satmana gerek yok araban çok güzel

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
İnşallah alırım arabamı satarsam alabilirim zaten şu an 250 bin tl civarı babam verdi bu arabayıda satarsam üstüne biraz eklersem alırım herhalde. Linkteki araba kütahya’da adamla sabah konuşurum olmadı arabaya bakmaya sabah erkenden giderim biraz incelerim arabayı
Çarşamba günü işim çıktı gidemedim bugün gittim daha g*tümün üstüne yeni oturdum adam anlattı biraz inceledik falan araba çok iyi koltuğa oturuyorsun o kadar rahat ki koltuğa oturduğun an koltuk seni çok güzel kavrıyor adam arabayı çalıştırdı o ekran falan ses kalitesi süper herşey çok iyi araba müthiş kesinlikle BMW daha iyi çok şık ama araştırmaya devam belki bundan daha iyi arabalar vardır :)

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Bu arabaya geçen 300.000 TL demiştim, şimdi bu sefer 320.000 diyorum.

Bu arabayı 320.000 TL'ye alırım (belki yine değiştiririm)