Siyasi Roleplay Sunucusu Açmayı Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Discord üzerinden oynanacak bir politik, ülke yönetme sunucusu kuracağım ama moderasyonu tek başıma ele almak istemediğim için üşeniyorum biraz. Eğer moderasyonda ve oyunda katkıda bulunurum diyeniniz varsa ben sunucuyu kurarım. (Diğer çoluk çocukların açtığı ucuz RP sunucuları gibi olmayacak. Gayet kaliteli ve gerçekçi olur)

Daha önce hiç RP yapmamış olanlarınız varsa ama hevesliyseniz yine de gelebilirsiniz.

Dediğim gibi hevesli, aktif bir kaç kilit isme ihtiyaç var, onlar tamamlanırsa gerisi kolay.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,845
Discord üzerinden oynanacak bir politik, ülke yönetme sunucusu kuracağım ama moderasyonu tek başıma ele almak istemediğim için üşeniyorum biraz. Eğer moderasyonda ve oyunda katkıda bulunurum diyeniniz varsa ben sunucuyu kurarım. (Diğer çoluk çocukların açtığı ucuz RP sunucuları gibi olmayacak. Gayet kaliteli ve gerçekçi olur)

Daha önce hiç RP yapmamış olanlarınız varsa ama hevesliyseniz yine de gelebilirsiniz.

Dediğim gibi hevesli, aktif bir kaç kilit isme ihtiyaç var, onlar tamamlanırsa gerisi kolay.
Beni de al benim de discord hesabım var ?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Oyun ne olacak peki. Hearts of Iron mı?

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Oyun ne olacak peki. Hearts of Iron mı?
Yok öyle oyun üzerinden oynanmıyor. Discord'ta karakter yaratıp diyalog kurularak oynanıyor. Bildiğin film çekiyormuş gibi oyunculuk yapılıyor yani. Tek fark senaryo önceden belli olmayacak, karakterlerin durumuna göre şekillenecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni de al benim de discord hesabım var ?
Daha önce hiç yaptın mıydın?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,610

adam üşenme ve bıkkınlık üzerine doğmuş ya